Fototapety, obrazy i plakaty do domu i biura

Obrazy skandynawskie

Obrazy skandynawskie to kapitalna propozycja do każdego wnętrza w dobrym stylu. Te przepiękne, geometryczne formy i osobliwe kształty wpiszą się idealnie do każdego pomieszczenia w skandynawskim wystroju. Piękne zwierzęta, ciekawe napisy i harmonijne formy będą genialną propozycją do każdego salonu czy biura. Zobacz jakie obrazy oferują Wydrukidladomu.pl.
Orientacja
Kolor
Styl skandynawski od kilku już lat sprawił, że Skandynawia i styl życia jej mieszkańców fascynują ludzi na całym świecie. Ascetyczna wręcz prostota i niezwykły minimalizm przy absolutnej funkcjonalności to kwintesencja skandynawskiego stylu. Jednakże to nie tylko białe i szare drewniane meble, ale także dodatki, które dopełniają całości. W wydrukidladomu.pl nie mogło oczywiście zabraknąć obrazów na płótnie o skandynawskim charakterze. I tak, w naszej kolekcji znajdziesz przede wszystkim podstawowe motywy z krajów Skandynawii, a są to jelenie, renifery, niedźwiedzie, wilki oraz łosie. Wyróżniają się sposobem przedstawienia – geometria, surrealizm i nieco mistycyzmu, które nadadzą wnętrzu prawdziwej klasy. Z drugiej strony popularnym motywem są wariacje na temat flag państwowych Szwecji, Finlandii, Norwegii i Danii specjalnie dla zapalonych podróżników. Nasze obrazy skandynawskie sprawdzą się w pokoju dziecięcym, salonie, kuchni czy łazience. Odkryj uroki ojczyzny zorzy polarnej w swoim wnętrzu!

Odkryj magię obrazów skandynawskich

Wśród naszych propozycji obrazów skandynawskich znajdziesz m.in. motywy leśne, zwierzęce, obrazy z motywami geometrycznymi, podróżniczymi - a wszystko to w fantastycznie wyważonych kolorach, które uspokoją Twój umysł i sprawią, że do Twojego pomieszczenia zawita harmonia. Nasze obrazy skandynawskie świetnie sprawdzą się w sypialni, pokoju dziennym, domowym biurze czy nawet w pokoju dziecka - wybór należy do Ciebie.