OBRAZY NA PŁÓTNIE:

Płótno canvas exclusive - to wysokiej gramatury, szlachetny materiał o grubym splocie, najczęściej wykorzystywany do wydruków reprodukcji i zdjęć wysokiej jakości. Dzięki swej grubości i naturalnej strukturze płótna nie strzępi się, a jego właściwości chłonne dają naturalny efekt obrazu przy zachowaniu ostrości kształtów i kolorów. Płótno po wydrukowaniu naciągane jest na drewniane krosno o grubości 2 cm, wydruk na bokach również jest zadrukowany, co po powieszeniu daje trójwymiarowy efekt obrazu malarskiego.

Płótno canvas basic – w odróżnieniu od płótna eksclusive struktura i splot płótna basic są delikatniejsze a sam materiał cieńszy, co nie ma jednak wpływu na walory kolorystyczne i estetyczne drukowanych na nim prac. Płótno po wydrukowaniu naciągane jest na drewniane krosno o grubości 2 cm, wydruk na bokach również jest zadrukowany, co po powieszeniu daje trójwymiarowy efekt obrazu malarskiego. 

FOTOTAPETY:

W ofercie naszego sklepu wybór fototapet ograniczyliśmy do najwyższej jakości strukturalnych fototapet winylowych na podłożu flizelinowym. Tylko użycie takiego materiału jest zgodne z naszą filozofią dekorowania Waszych wnętrz- gwarantuje najwyższą jakość wydruku, odporność i łatwość montażu, co w połączeniu z ekologiczną technologią druku sprawia, że nasze fototapety nadają się do każdego wnętrza- od mieszkań i domów po przedszkola i szpitale. Jest to oddychający (co zapobiega powstawaniu pleśni na ścianach) szlachetny materiał o wysokiej gramaturze z delikatnymi fakturami do wyboru ( ziarna piasku, płótna i betonu). Cechuje się łatwością montażu, pozwala ukryć drobne nierówności na powierzchni ściany. Wymaga zastosowania kleju do tapet, który nakłada się bezpośrednio na ścianę. Dzięki flizelinowemu podłożu jest niezwykle wytrzymała i odporna na rozciągnięcia, a sposób jej aplikacji umożliwia dokonywanie delikatnych korekt podczas jej nakładania. Winylowe wykończenie zabezpiecza materiał przed zadrapaniami i zabrudzeniami, dlatego sprawdza się także w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka. Nasze fototapety mają wysoką zmywalność, dlatego w przypadku zabrudzeń materiał można delikatnie przecierać wilgotną ściereczką. Dzięki specjalnej ochronie Bio-Pruf nasz materiał ma funkcję ograniczenia nieprzyjemnych zapachów, pleśni, problemów estetycznych na powierzchni. Maksymalna szerokość jednego arkusza to 120 cm. W przypadku szerszych wydruków materiał zostanie podzielony na równe części.

Zalety wynikające z druku na fototapecie winylowej na flizelinie:

  1. Łatwość montażu
  2. Zmywalność
  3. Wyjątkowy wygląd
  4. Ukrycie drobnych nierówności na ścianach
  5. Żywe, naturalne kolory bez przekłamań i ładne czarno - biele bez zafarbów
  6. Ekologiczny, bezwonny wydruk dzięki połączeniu dobrego materiału z naszą technologią druku

PLAKATY:

Plakat basic – wydruki na papierze o gładkiej półbłyszczącej powierzchni i gramaturze ok 200 g/m2 doskonale odwzorowują kolory, dobrze się prezentują zarówno w oprawie jak i bez niej. Plakat basic to idealne rozwiązanie dla wydruków plakatów nie tylko do użytku domowego, ale także komercyjnego (salony sprzedaży, sklepy i sieci handlowe). Maksymalna szerokość jednego arkusza to 100 cm.

Plakat exclusive – to najwyższej klasy papier fotograficzny, który sprawdzi się nawet przy najbardziej wymagających wydrukach takich jak wystawy fotograficzne czy wydruki archiwalne. Delikatna struktura perły i wysoka gramatura (255 g/m2) w połączeniu z technologią druku pigmentowego nadaje szlachetności kolorom i ostrości przedstawionym obrazom, nawet tym oglądanym z bliska. Zdjęcia posiadają bardzo duży zakres i wyrazistość uzyskiwanych kolorów. Materiał przeznaczony zarówno dla profesjonalistów jak i wydruków do domowej galerii. Maksymalna szerokość jednego arkusza to 60 cm.

OBRAZY W RAMACH ALUMINIOWYCH:

Obrazy w oprawie – w naszym sklepie oprócz wydruków oferujemy także gotowe, oprawione obrazy. Wysokiej jakości wydruki na papierze fotograficznym naklejone na 5 mm piankę kappa i oprawione w proste aluminiowe, czarne lub srebrne ramy, to idealne wykończenie dla każdego zdjęcia, grafiki, czy obrazu. Nasze oprawy nie zawierają szklanych elementów, dzięki czemu są lekkie i bezpieczne w transporcie.

NAKLEJKI:

Naklejka matowa wielokrotnego użytku – wykonana z wysokiej jakości gładkiego, matowego materiału samoprzylepnego, która umożliwia szybką aplikację naklejki na wszystkich gładkich powierzchniach takich jak stoliki, szafy, meble, lodówki, laptopy, bez konieczności użycia kleju. Naklejkę wykonaną z tego materiału można wielokrotnie montować i demontować, bez obaw że straci ona swe właściwości przyczepne.

Naklejka o strukturze płótna – to samoprzylepny materiał o fakturze delikatnego płótna, który z łatwością można zamontować na każdej płaskiej, gładkiej powierzchni (w tym na odpowiednio przygotowanych ścianach) bez użycia kleju.