Fototapety, obrazy i plakaty do domu i biura

OBRAZY NA PŁÓTNIE:

Płótno canvas exclusive - to wysokiej gramatury, szlachetny materiał o grubym splocie, najczęściej wykorzystywany do wydruków reprodukcji i zdjęć wysokiej jakości. Dzięki swej grubości i naturalnej strukturze płótna nie strzępi się, a jego właściwości chłonne dają naturalny efekt obrazu przy zachowaniu ostrości kształtów i kolorów. Płótno po wydrukowaniu naciągane jest na drewniane krosno o grubości 2 cm, wydruk na bokach również jest zadrukowany, co po powieszeniu daje trójwymiarowy efekt obrazu malarskiego.

Płótno canvas basic – w odróżnieniu od płótna eksclusive struktura i splot płótna basic są delikatniejsze a sam materiał cieńszy, co nie ma jednak wpływu na walory kolorystyczne i estetyczne drukowanych na nim prac. Płótno po wydrukowaniu naciągane jest na drewniane krosno o grubości 2 cm, wydruk na bokach również jest zadrukowany, co po powieszeniu daje trójwymiarowy efekt obrazu malarskiego. 

FOTOTAPETY:

W ofercie naszego sklepu wybór fototapet ograniczyliśmy do najwyższej jakości strukturalnych fototapet winylowych na podłożu flizelinowym. Tylko użycie takiego materiału jest zgodne z naszą filozofią dekorowania Waszych wnętrz- gwarantuje najwyższą jakość wydruku, odporność i łatwość montażu, co w połączeniu z ekologiczną technologią druku sprawia, że nasze fototapety nadają się do każdego wnętrza- od mieszkań i domów po przedszkola i szpitale. Jest to oddychający (co zapobiega powstawaniu pleśni na ścianach) szlachetny materiał o wysokiej gramaturze z delikatnymi fakturami do wyboru ( ziarna piasku, płótna i betonu). Cechuje się łatwością montażu, pozwala ukryć drobne nierówności na powierzchni ściany. Wymaga zastosowania kleju do tapet, który nakłada się bezpośrednio na ścianę. Dzięki flizelinowemu podłożu jest niezwykle wytrzymała i odporna na rozciągnięcia, a sposób jej aplikacji umożliwia dokonywanie delikatnych korekt podczas jej nakładania. Winylowe wykończenie zabezpiecza materiał przed zadrapaniami i zabrudzeniami, dlatego sprawdza się także w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka. Nasze fototapety mają wysoką zmywalność, dlatego w przypadku zabrudzeń materiał można delikatnie przecierać wilgotną ściereczką. Dzięki specjalnej ochronie Bio-Pruf nasz materiał ma funkcję ograniczenia nieprzyjemnych zapachów, pleśni, problemów estetycznych na powierzchni. Maksymalna szerokość jednego arkusza to 120 cm. W przypadku szerszych wydruków materiał zostanie podzielony na równe części.

Zalety wynikające z druku na fototapecie winylowej na flizelinie:

  1. Łatwość montażu
  2. Zmywalność
  3. Wyjątkowy wygląd
  4. Ukrycie drobnych nierówności na ścianach
  5. Żywe, naturalne kolory bez przekłamań i ładne czarno - biele bez zafarbów
  6. Ekologiczny, bezwonny wydruk dzięki połączeniu dobrego materiału z naszą technologią druku

PLAKATY:

Plakat Premium – wydruki na papierze o gładkiej satynowej powierzchni i gramaturze ok. 200 g/m2 doskonale odwzorowują kolory, dobrze się prezentują zarówno w oprawie jak i bez niej. Plakat Premium to idealne rozwiązanie dla wydruków plakatów nie tylko do użytku domowego, ale także komercyjnego (salony sprzedaży, sklepy i sieci handlowe). Ten produkt to wydruk plakatu do samodzielnej oprawy. Maksymalna szerokość jednego arkusza to 120 cm.

OBRAZY W RAMACH ALUMINIOWYCH:

Obrazy w oprawie – w naszym sklepie oprócz wydruków oferujemy także gotowe, oprawione obrazy. Wysokiej jakości wydruki na papierze fotograficznym naklejone na 5 mm piankę kappa i oprawione w proste aluminiowe, czarne lub srebrne ramy, to idealne wykończenie dla każdego zdjęcia, grafiki, czy obrazu. Nasze oprawy nie zawierają szklanych elementów, dzięki czemu są lekkie i bezpieczne w transporcie.

NAKLEJKI:

Naklejka błyszcząca - wykonana z wysokiej jakości gładkiego błyszczącego materiału samoprzylepnego, umożliwia szybką aplikację na wszystkich gładkich powierzchniach takich jak stoliki, płyty meblowe, lodówki, laptopy bez konieczności użycia kleju. Naklejki drukowane są na folii samoprzylepnej i wycinane po obrysie prostokąta lub kwadrata (nie wycinamy kształtów nieregularnych).


Naklejka matowa - wykonana z wysokiej jakości gładkiego matowego materiału samoprzylepnego, umożliwia szybką aplikację na wszystkich gładkich powierzchniach takich jak stoliki, płyty meblowe, lodówki, laptopy bez konieczności użycia kleju. Naklejki drukowane są na folii samoprzylepnej i wycinane po obrysie prostokąta lub kwadrata (nie wycinamy kształtów nieregularnych).