Fototapety, obrazy i plakaty do domu i biura

Plakaty do druku

Mam swoją fotografię

Chcę dodać zdjęcie z dysku

i wydrukować

Wydruk z bazy plakatów

Chcę wydrukować plakat

z waszych zbiorów

Plakaty do druku

Dom to miejsce, w którym każdy powinien czuć się dobrze i komfortowo. Dlatego też tak istotna jest odpowiednia aranżacja wnętrza. Od tego, jak wykończy się poszczególne pomieszczenia i pokoje zależy wiele - znacznie więcej niż mogłoby się wydawać. Widać to chociażby po tym, jak niektórzy podchodzą do swojego mieszkania. Traktują je jak nocleg lub hotel, który poza łóżkiem nie ma do zaoferowania nic, a przecież dom to królestwo, strefa wolna od pracy, stresu i obcych ludzi. Przekraczaniu progu domu powinno towarzyszyć poczucie relaksu i odprężenia, ale żeby tak było, trzeba dołożyć wszelkich starań, by te cztery ściany były tym, czym każdy z Was chce.

W praktyce wygląda to tak, że trzeba poświęcić trochę czasu, żeby stworzyć miejsce, do którego chce się wracać. Niby nie ma w tym niczego dziwnego, ale gdy przychodzi moment konfrontacji z rzeczywistością, to wielu po prostu odpuszcza. A szkoda. W końcu odpowiedni wystrój to nie kwestia ciężkiej pracy czy ogromnych wydatków, a kreatywności i zapału do pracy.

Mamy dla Was kilka pomysłów, które mogą przypaść do gustu! Drobne zmiany z wielkimi konsekwencjami - zawsze pozytywnymi. Wyjątkowe plakaty, które wkomponują się w każde wnętrze. Dlaczego wyjątkowe? Ponieważ to Wy decydujecie, co się na nich znajdzie! Przygotujcie się na plakaty, które idą do druku razem z wybranym przez Was zdjęciem!

Plakat do druku - dodatek, który stał się hitem!

Jak już wspominaliśmy, dom musi być wyjątkowy. Czy istnieje coś bardziej indywidualnego niż spersonalizowana aranżacja wnętrza? Plakaty już od dawna cieszyły się ogromną popularnością, a odkąd można mieć wpływ na ich zawartość, świat oszalał na ich punkcie! Ale czym właściwie są plakaty ze zdjęciami do wydruku? Jak to wygląda w praktyce? Już tłumaczymy!

Każdy z Was może załadować własne zdjęcie na stronie sklepu. Po ustaleniu wymiarów można zobaczyć efekty swojego projektu. Warto pamiętać, że zbyt duży rozmiar może negatywnie wpłynąć na jakość wydruku, a ciekawy pomysł na zmianę okaże się niewypałem.

Bo nie ma co ukrywać, proste sposoby często okazują się tymi najbardziej trafionymi. Plakaty do druku są tutaj najlepszym przykładem. Nie trzeba wykładać ściany cegłą czy zmieniać jej kolor za każdym razem, kiedy myśli się o jakiejś zmianie. Plakaty są szybkie w instalacji, łatwe do demontażu, a przy tym są dużo lepszą ozdobą - zwłaszcza jeżeli przedstawiana grafika ma szczególne znaczenie dla domowników. Same grafiki do druku zależą już tylko od Was! Wyślijcie fotografię do nas i zajmiemy się resztą! W końcu druk plakatów to nasza specjalność.

Jakie zdjęcie do plakatów do druku?

Jeżeli chcecie w pełni wykorzystać potencjał swoich zdjęć, to musicie się zastosować do kilku drobnych wskazówek. Dzięki nim doprowadzimy Wasze plakaty do perfekcji.

Przede wszystkim istotna jest sama jakość zdjęcia. Nie wysyłajcie nam fotografii, które nie są dopracowane. Każde rozmycie sprawi, że plakaty będą wyglądały gorzej. Istotny jest także rozmiar zdjęcia, które chcecie wykorzystać do wydruku. Jakość na pewno ulegnie pogorszeniu, jeśli nie zadbacie o te parametry. Sami sugerujemy zdjęcia maksymalnie do 17 x 17 cm. To bezpieczna granica, która nie pogorszy jakości, a same plakaty będą wyglądały świetnie!

Skoro wiecie już, czego należy unikać, to pora wspomnieć o tym, co sprawia, że plakaty stają się najcenniejszą dekoracją. Najistotniejsza jest sama wartość sentymentalna zdjęcia - to w końcu ona sprawia, że oczy od takich plakatów odrywa się z ogromnym wysiłkiem. Swoją drogą, takie zdjęcia zazwyczaj dotyczą podniosłych chwil i ważnych wydarzeń, więc same fotografie są pewnie doskonale wykonane. Odpowiednie naświetlenie, ostrość zdjęcia, nasycenie kolorów i świetny kadr - to wszystko przenosimy na plakaty, więc jakość samych zdjęć przekłada się na jakość plakatów.

Plakaty do druku - najlepsze do domu, biura czy pracowni

W pewnych szczególnych miejscach każdy chce czuć się dobrze i komfortowo, zupełnie jak w domu. Widać to chociażby poprzez zdjęcia rodzinne, które zawsze znajdują się przy stanowisku pracy. Takie drobne pamiątki mają ogromną wartość i znaczenie. Dlaczego by więc nie zrobić kolejnego kroku? Same zdjęcia są świetne, ale plakaty mogą być jeszcze lepsze! Zwłaszcza te, które mogą pochwalić się doskonałą jakością grafiki i wydruku. Wystarczy dodać do tego najlepszy materiał wykorzystywany do druku i wniosek nasuwa się sam - takie plakaty po prostu muszą być idealne!

Fenomen plakatów do druku jest całkowicie zrozumiały. Ludzie uwielbiają to, co przypomina o szczęśliwych chwilach czy ukochanych osobach. Plakaty spisują się tu znakomicie, według wielu znacznie lepiej niż fotografie. Warto dodać do tego, że wszystkie projekty, które do nas wysyłacie, można dostosowywać do własnych potrzeb. Na stronie dostępne są liczne dodatki i efekty, które sprawią, że plakaty do druku będą po prostu fenomenalne!