Fototapety, obrazy i plakaty do domu i biura

Regulamin promocji

„Rabat na pierwsze zakupy dla subskrybentów Usługi Newsletter”.

 1. Organizatorem akcji promocyjnej pn. „Rabat na pierwsze zakupy dla subskrybentów Usługi Newsletter” jest Emilia Patysiak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą PATYSIAK STUDIO EMILIA PATYSIAK zwana dalej Organizatorem.
 2. Akcja promocyjna skierowana jest wyłącznie do zarejestrowanych Klientów Sklepu Internetowego wydrukidladomu.pl będących konsumentami.
 3. Klient, który dokona subskrypcji Usługi Newsletter i założy konto w Sklepie Internetowym wydrukidladomu.pl otrzyma od Organizatora na zarejestrowany adres poczty elektronicznej jednorazowy kod rabatowy uprawniający do otrzymania 50 złotych rabatu na pierwsze zakupy w Sklepie Internetowym wydrukidladomu.pl.
 4. Klient może otrzymać tylko jeden kod rabatowy.
 5. Minimalna wartość zamówienia uprawniająca do skorzystania z 50 złotych rabatu wynosi 200 złotych.
 6. Kod rabatowy będzie możliwy do wykorzystania przez 14 dni od daty rejestracji w Sklepie Internetowym wydrukidladomu.pl.
 7. Realizacja kodu rabatowego nastąpi poprzez wpisanie go, przez Klienta, w trakcie składania Zamówienia w polu pn. „Wpisz kod rabatowy”, a następnie zatwierdzenie poprzez kliknięcie w pole pn. „Dodaj”.
 8. Rabat dotyczy wszystkich Produktów dostępnych w Sklepie Internetowym wydrukidladomu.pl.
 9. Zniżka, której dotyczy kod rabatowy, w żadnych okolicznościach, nie podlega wymianie na ekwiwalent rzeczowy ani na gotówkę, oraz nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi przez Organizatora.
 10. Reklamacje związane z prowadzeniem akcji promocyjnej pn. „Rabat na pierwsze zakupy dla subskrybentów Usługi Newsletter” Klient może zgłaszać w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres sklep@wydrukidladomu.pl lub w formie pisemnej na adres siedziby Organizatora. Organizator rozpatruje zgłoszoną reklamację niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej zgłoszenia.
 11. W sprawach nieuregulowanych w niniejszej Informacji zastosowanie mają postanowienia Regulaminu Sklepu Internetowego wydrukidladomu.pl oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.