Fototapety, obrazy i plakaty do domu i biura

Regulamin promocji

„Rabat na pierwsze zakupy dla subskrybentów Usługi Newsletter”.

 1. Organizatorem akcji promocyjnej pn. „Rabat na pierwsze zakupy dla subskrybentów Usługi Newsletter” jest Michał Patysiak prowadzący działalność gospodarczą pod firmą GLAMOUR STUDIO MICHAŁ PATYSIAK zwany dalej Organizatorem.
 2. Akcja promocyjna skierowana jest wyłącznie do zarejestrowanych Klientów Sklepu Internetowego Life Prints będących konsumentami.
 3. Klient, który dokona subskrypcji Usługi Newsletter i założy konto w Sklepie Internetowym Life Prints otrzyma od Organizatora na zarejestrowany adres poczty elektronicznej jednorazowy kod rabatowy uprawniający do otrzymania 50 złotych rabatu na pierwsze zakupy w Sklepie Internetowym Life Prints.
 4. Klient może otrzymać tylko jeden kod rabatowy.
 5. Minimalna wartość zamówienia uprawniająca do skorzystania z 50 złotych rabatu wynosi 200 złotych.
 6. Kod rabatowy będzie możliwy do wykorzystania przez 14 dni od daty rejestracji w Sklepie Internetowym Life Prints.
 7. Realizacja kodu rabatowego nastąpi poprzez wpisanie go, przez Klienta, w trakcie składania Zamówienia w polu pn. „Wpisz kod rabatowy”, a następnie zatwierdzenie poprzez kliknięcie w pole pn. „Dodaj”.
 8. Rabat dotyczy wszystkich Produktów dostępnych w Sklepie Internetowym Life Prints.
 9. Zniżka, której dotyczy kod rabatowy, w żadnych okolicznościach, nie podlega wymianie na ekwiwalent rzeczowy ani na gotówkę, oraz nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi przez Organizatora.
 10. Reklamacje związane z prowadzeniem akcji promocyjnej pn. „Rabat na pierwsze zakupy dla subskrybentów Usługi Newsletter” Klient może zgłaszać w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres sklep@wydrukidladomu.pl lub w formie pisemnej na adres siedziby Organizatora. Organizator rozpatruje zgłoszoną reklamację niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej zgłoszenia.
 11. W sprawach nieuregulowanych w niniejszej Informacji zastosowanie mają postanowienia Regulaminu Sklepu Internetowego Life Prints oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.