Plakaty

Nie masz pomysłu, jak w ciekawy, a jednocześnie estetyczny sposób odmienić swoje mieszkanie? Postaw na plakaty! Oferujemy Ci liczną kolekcję podzieloną na kilkadziesiąt kategorii, dzięki czemu wybór grafik będzie dla Ciebie bezproblemowy. Szukasz plakatu do dziewczynki? Mamy dla niej różowe flamingi, urocze sówki albo układy planet. Chcesz budzić się i zasypiać, patrząc na góry? Zajrzyj do kategorii Krajobrazy i znajdź zdjęcie idealnie pasujące do Twojej sypialni. Apetyczne grafiki do kuchni, nastrojowe pola maków do salonu i motywujące napisy do łazienki — u nas znajdziesz idealny plakat do każdego wnętrza! Gwarantujemy, że nasze wydruki są ekologiczne i trwałe, będą cieszyć Twoje oko przez wiele lat.

Charakterystyka naszych plakatów:
Plakat exclusive – to najwyższej klasy papier fotograficzny, który sprawdzi się nawet przy najbardziej wymagających wydrukach takich jak wystawy fotograficzne czy wydruki archiwalne. Delikatna struktura perły i wysoka gramatura (255 g/m2) w połączeniu z technologią druku pigmentowego nadaje szlachetności kolorom i ostrości przedstawionym obrazom, nawet tym oglądanym z bliska. Zdjęcia posiadają bardzo duży zakres i wyrazistość uzyskiwanych kolorów. Materiał przeznaczony zarówno dla profesjonalistów jak i wydruków do domowej galerii. Maksymalna szerokość jednego arkusza to 60 cm.

Plakat Basic – wydruki na papierze o gładkiej półbłyszczącej powierzchni i gramaturze ok 200 g/m2 doskonale odwzorowują kolory, dobrze się prezentują zarówno w oprawie jak i bez niej. Plakat basic to idealne rozwiązanie dla wydruków plakatów nie tylko do użytku domowego, ale także komercyjnego (salony sprzedaży, sklepy i sieci handlowe). Maksymalna szerokość jednego arkusza to 100 cm.

Plakaty