Fototapety, obrazy i plakaty do domu i biura

Plakaty Lawenda

Nie od dzisiaj wiadomo, że kolor purpury był zarezerwowany dla najwyższych władców. Lawenda świetnie komponuje się z wyglądem każdego domu. Lawenda posiada także wiele właściwości, które musisz odkryć. Plakaty z lawendą z pewnością pomogą Ci je odkryć!
Orientacja
Kolor

Plakaty lawenda – fioletowy raj

Lawenda kojarzona jest z Prowansją, czyli historyczną krainą Francji, która znana jest z pól przepełnionymi tymi kwiatami. Czy słyszałeś kiedyś o lawendowej wyspie? Znajduję się ona w Chorwacji, jest jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Jej nazwa powstała za sprawą masowych pól lawendy, sięgających aż po horyzont. Lawenda ma również właściwości lecznicze. Jeśli pokochałeś tę roślinę - zdecyduj się na zakup naszych plakatów lawenda!

Lawendę stosuje się jako dodatek do kosmetyków, jako roślinę leczniczą oraz ozdobną. Swoje zalety ukaże także w walce przeciwko molom odzieżowym, gdyż jej zapach jest wyjątkowo przez nie nielubiany.

Plakaty lawenda idealne dla Ciebie

Te plakaty za sprawą intensywnego fioletowego koloru, sprawdzą się w wielu wnętrzach, ten kolor nadal jest w modzie! Lawendowy plakat jest dobrym przełamaniem do białych, antracytowych i szarych ścian. Będzie pasował do minimalistycznego wnętrza, ale też idealnie wypadnie na tle klasycznego pomieszczenia. Jeśli podobają Ci się nasze plakaty z motywem lawendy – nie czekaj, kup je już dziś!