Fototapety, obrazy i plakaty do domu i biura

Plakaty Konie

Konie od zarania dziejów towarzyszyły człowiekowi – zarówno w pracy, jak i poza nią. Są one z pewnością naszymi przyjaciółmi, a jak wiadomo, przyjaciół należy uwiecznić na fotografii. Są one bardzo piękne oraz inteligentne, a uwiecznione na plakacie, z pewnością będą doskonałą ozdobą w Twoim domu! Plakaty koni świetnie sprawdzą się w każdym domu!
Orientacja
Kolor

Plakaty konie – końskie ciekawostki

Jak głosi legenda, podczas jednego z polowań książę Leszek zgubił się swej drużynie, narażając się na niebezpieczeństwo. Od śmierci z rąk dzikich smolarzy wybawiły go przebiegające nieopodal konie, które zmyliły smolarzy, że oto nadciąga odsiecz. Na znak wdzięczności dla tych pięknych zwierząt książę Leszek założył osadę i nazwał ją na ich cześć. Nie wiadomo ile prawdy niesie ze sobą ta legenda, jednak bez wątpienia konie potrafią zachwycić każdego. Trudno zresztą o bardziej dostojne i majestatyczne zwierzęta. Plakaty konie będą doskonałym prezentem dla każdego entuzjasty jeździectwa. Przygotowaliśmy dziesiątki różnorodnych grafik, które trafią w najbardziej wysublimowany gust.

Czy wiesz, że pierwszy koń został udomowiony około 3000 lat temu w Kazachstanie? Zanim powstały samochody, te majestatyczne zwierzęta były wykorzystywane do ciągnięcia powozów, bardzo długo stanowiły popularny środek transportu, dzisiaj wygląda to zupełnie inaczej. Konie są używane w sporcie i rekreacji, nie dość, że są piękne – to jeszcze bardzo inteligentne. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na posiadanie tego wspaniałego zwierzaka, zdecyduj się chociaż na plakaty z jego wizerunkiem, może nie zastąpi Ci to prawdziwego konia, ale na pewno ozdobi Twój dom.

Plakaty konie – do czego pasują?

Odpowiedź jest prosta – do wszystkiego! Możesz powiesić je w pokoju swojego dziecka, w łazience nad wanną, a nawet w jadalni! To zależy tylko od Ciebie! Przygotowaliśmy wiele końskich wzorów, pasujących do każdego pomieszczenia. Chcemy, żeby nasze produkty były dla Ciebie niezawodne, dlatego nasze plakaty konie drukujemy na najwyższej jakości papierze, możesz być pewny, że przetrwają długie lata!