Fototapety, obrazy i plakaty do domu i biura

Fototapety

Nasze fototapety to nieodzowny element wystroju każdego wnętrza. Wyznając filozofię zachowania najwyższej jakości wybór materiałów ograniczyliśmy do ekskluzywnych fototapet na podłożu flizelinowym, co w połączeniu z łatwym montażem, szerokim spektrum dostępnych rozmiarów i ponad 40 milionową bazą zdjęć do wyboru sprawia, że z pewnością znajdziesz u nas to czego szukasz. Nowe technologie druku sprawiły, że dzięki wysokiej jakości fototapecie zwykłą ścianę można zamienić w wyjątkowe dzieło sztuki, które zapewni unikalny charakter każdego zdjęcia. Nasze tapety charakteryzują się żywą kolorystyką, są w 100 % ekologiczne, bezwonne i łatwe w montażu. Chcesz odmienić charakter swojego wnętrza odwiedź nasze kategorie i zobacz co przygotował dla Ciebie nasz projektant wnętrz. W naszej bazie między innymi: niepowtarzalne fototapety 3D, klimatyczne fototapety z wąskimi uliczkami, fototapety powiększające przestrzeń, do kuchni, do salonu i wiele wiele innych!

Charakterystyka naszych fototapet:
W naszej ofercie posiadamy ekskluzywne fototapety winylowe na podłożu flizelinowym, które podzieliliśmy na gładkie i strukturalne.

Strukturalne fototapety winylowe na flizelinie to gruby, szlachetny materiał (gramatura ok. 350 g/m2) z delikatnymi fakturami do wyboru (ziarna piasku, płótna i betonu) pozwalający ukryć drobne nierówności na powierzchni ściany i nadający indywidualnego charakteru każdemu wnętrzu. Wymaga zastosowania kleju, który nakłada się bezpośrednio na ścianę. Dzięki flizelinowemu podłożu jest niezwykle wytrzymała, a sposób jej aplikacji umożliwia dokonywanie delikatnych korekt podczas jej nakładania. Winylowe wykończenie zabezpiecza materiał przed zadrapaniami i zabrudzeniami, dlatego sprawdza się także w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka. Dzięki specjalnej ochronie Bio-Pruf nasza fototapeta ma funkcję ograniczenia nieprzyjemnych zapachów, pleśni, problemów estetycznych na powierzchni. W przypadku zabrudzeń materiał można delikatnie przecierać wilgotną ściereczką. Maksymalna szerokość jednego arkusza to 100 cm. W przypadku szerszych wydruków materiał zostanie podzielony na równe części.

Fototapeta winylowa na flizelinie gładka jest klasycznym, eleganckim materiałem bez dodatkowych struktur czy uszlachetnień o gramaturze ok. 250 g/m2. Pozostałe cechy są identyczne z materiałami strukturalnymi tzn. łatwość montażu, ekologia druku i wierne odwzorowanie kolorów. Atutem prezentowanej fototapety jest też przystępniejsza w porównaniu z materiałami strukturalnymi cena, która ma niebagatelne znaczenie przy wyklejaniu bardzo dużych powierzchni. Produkt ten można zalaminować matową folią UV, która nadaje wydrukowi dodatkowej odporności na zmywanie, również detergentami. Fototapeta laminowana sprawdzi się w miejscach szczególnie narażonych na tłuste zabrudzenia czy wilgoć, takich jak kuchnia pomiędzy blatem a szafkami (przy kuchni indukcyjnej) czy łazienka.

Fototapety