obraz Golden Gate Bridge Red Pop on B&W | wydrukidladomu.pl

Obraz na płótnie Golden Gate Bridge Red Pop on B&W

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
Golden Gate Bridge Red Pop on B&W
Autor: diak

Wizualizacje

W domu nie chodzi jedynie o funkcjonalność. Wartości estetyczne lokalu mieszkalnego mają nie mniejsze znaczenie - stąd nie powinno się ozdób zostawiać przypadkowi. Obrazy na płótnie, które mamy przyjemność zaprezentować, bez zarzutu dopełnią aranżację pomieszczania, nadając swoistą estetykę.

Tego typu obraz to prawdziwie nowoczesna dekoracja. Bez względu na to, czy pragnie się go wstawić do wnętrza minimalistycznego czy klasycznego - będzie prezentować się bezbłędnie.

Warto docenić jego wykonanie, w jakim dostrzega się troskę o każdy detal. Całość na fenomenalnej jakości płótnie będzie stanowić nietuzinkową dekorację wnętrza przez wiele lat. W ofercie naszego sklepu mamy propozycje wykonane na dwóch typach płótna - canvas exclusice i canvas basic. Ten obraz na płótnie Golden Gate Bridge Red Pop on B&W to dekoracja w trafionym guście, właśnie dlatego może być doskonałym pomysłem na trafiony upominek. Miłe dla oka odcienie i doborowy motyw uczynią, że każdy, nawet w największym stopniu stereotypowy wystrój pokoju ożywi się oraz stanie się interesujący.

To propozycja dla estetów, którzy kochają rzeczy ładne, lecz także porządnie wykonane. Jest to bowiem obraz ciekawy oraz zachwycający, inwestycja na długie, szczęśliwe lata.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł