Fototapety, obrazy i plakaty do domu i biura

Fototapety Sweet Home

Sweet home fototapety mogą się okazać efektowną ozdobą dla każdego pomieszczenia. Mogą zawierać motywujące napisy czy cytaty. Zamontować je będziesz mógł dosłownie tam, gdzie chcesz, w kuchni, łazience, czy w salonie. Gdziekolwiek umieszczone, będą wdzięcznie zdobić Twoje cztery ściany i stanowić źródło cennych i wartościowych przekazów. Koniecznie zobacz, jakie produkty mamy u nas w ofercie!
Orientacja
Kolor

Fototapety Sweet Home - dla wszystkich domowników

Chcesz wprowadzić do domu trochę słodkiej Ameryki? Styl Sweet Home jest kolorowy, ale jednocześnie używane w nim barwy są stonowane i pastelowe, a nie krzykliwe i neonowe. Gdy zdecydujesz się na ten styl, wytworzysz w domu atmosferę bliskości i ciepła. To idealna decyzja, jeśli zależy Ci na wprowadzeniu rodzinnej, przytulnej aury. Rozluźnisz się przy popołudniowej herbatce, pijąc ją z ukochaną osobą i spoglądając na miłe fototapety. Pozwól ponieść się chwili przyjemności i spraw, by w Twoim domu już zawsze panował taki klimat!

Nie ma to jak w domu

Gdy wracasz z pracy, marzysz o tym, żeby znaleźć się w swoich ukochanych czterech ścianach. Chcesz spędzić trochę czasu ze swoimi bliskimi i oderwać się od ponurego, codziennego życia. Umieść słodkie tapety nie tylko w salonie, ale w całym domu, żeby był jeszcze przyjemniejszy niż dotychczas!Sweet Home nie istnieje bez wzorów, kwiatów i słodkości. Dlatego fototapety Sweet Home mają zachęcić do spędzenia popołudnia z kawą i ciastkiem oraz do przyjemnego relaksu, którego nie zakłócą żadne bodźce zewnętrzne. Mamy dla Ciebie wzory kwiatowe, amerykańskie plakaty reklamujące babeczki, lody i pączki, lawendę oraz grafiki stylizowane na vintage. Fototapety możesz umieścić tylko w salonie lub w każdym pomieszczeniu domu, żeby podkreślić jego charakter.