Fototapety, obrazy i plakaty do domu i biura

Obrazy na płótnie

Obrazy na płótnie sięgają tradycją wieki wstecz, gdy zdobiły znakomite wnętrza naszych przodków. Dziś zmieniła się technologia, metoda nanoszenia obrazu, ale nie sposób, w jaki odmieniają one wnętrze. Obraz wprowadza niepowtarzalny charakter, bez względu na to czy widnieje na nim krajobraz czy motywujący cytat. Zdecyduj się na klimatyczny obraz do salonu, lub superbohatera do pokoju syna. A może jakaś pyszna grafika do kuchni?Jeśli zależy Ci na odmianie klimatu wnętrza, sięgnij do naszych kategorii lub skorzystaj z wyszukiwarki, każdą z naszych grafik drukujemy na płótnie - Obrazy 3D, Mapy, Zwierzęta, Krajobrazy, Malownicze uliczki, Miasta i wiele, wiele innych!

Płótno (canvas) to szlachetny materiał idealnie nadający się do wystroju różnego rodzaju wnętrz w szczególności tam, gdzie chcemy wprowadzić niepowtarzalny, artystyczny klimat. Płótno po wydrukowaniu naciągane jest na krosno o grubości 2 cm, wydruk na bokach również jest zadrukowany, co po powieszeniu (wystarczy na gwoździu) daje trójwymiarowy efekt obrazu malarskiego. Użyte materiały w połączeniu z technologią druku pozwalają uzyskać wierne, żywe kolory i wysoką odporność na blaknięcie. Nasze płótna to wyselekcjonowane materiały w dwóch odmianach- exclusive i basic.

Płótno canvas exclusive - to wysokiej gramatury, szlachetny materiał o grubym splocie, najczęściej wykorzystywany do wydruków reprodukcji i zdjęć wysokiej jakości. Dzięki swej grubości i naturalnej strukturze płótna nie strzępi się, a jego właściwości chłonne dają naturalny efekt obrazu przy zachowaniu ostrości kształtów i kolorów.

Płótno canvas basic – w odróżnieniu od płótna eksclusive struktura i splot płótna basic są delikatniejsze a sam materiał cieńszy, co nie ma jednak wpływu na walory kolorystyczne i estetyczne drukowanych na nim prac.

Obrazy na płótnie