Fototapety, obrazy i plakaty do domu i biura

Plakaty Kosmos

Plakat z pewnością pozwoli Ci na przekroczenie limitów swojej wyobraźni! Konstelacje gwiazd są świetną mapą do tworzenia wzorów oraz kształtów jakie tylko zapragniesz! Kosmiczne plakaty z pewnością pobudzą Twoją wyobraźnie!
Orientacja
Kolor

Plakaty kosmos – puść wodze swojej wyobraźni

Pierwszym człowiekiem w Kosmosie był Jurij Gagarin, radziecki kosmonauta. Swój lot w przestrzeni kosmicznej odbył 12 kwietnia 1961 roku. W ciągu 108 minut okrążył ziemię i lądował na terytorium ZSRR, przechodząc do historii. Jest to tym bardziej niesamowite, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że zaledwie kilkadziesiąt lat wcześniej człowiek nie był w stanie nawet wzbić się w powietrze. Od czasów podbojów sam kosmos zyskał na popularności. Stał się modnym motywem książek fantastycznych, utworów muzycznych oraz filmów. Nic więc dziwnego, że trafił także na nasze plakaty. Plakaty kosmos rozbudzają wyobraźnię i pobudzają do działania. Tak jak kiedyś człowiek marzył o zwiedzaniu galaktyki, tak dziś kosmos jest towarzyszem marzeń o nieco bardziej przyziemnych celach.Przestrzeń kosmiczna zaczyna się 100 km nad ziemią, w umownie ustalonej linii Kármána. Technika wciąż idzie do przodu, wizja podróży kosmicznych dla zwyczajnych ludzi jest już w zasięgi ręki. Czy Twoim marzeniem jest unieść się ponad przestworza i posłuchać ciszy galaktyki? Jeśli tak, plakaty kosmos pomogą Ci w wizualizacji tego marzenia, po prostu porozwieszaj je po całym mieszkaniu i medytuj, wpatrując się w niesamowity kosmos.

Pasujące do wszystkiego - plakaty kosmos

Przestrzeń pozaziemska kojarzy nam się głównie z kolorem granatowym, jednak jest pełna wielu innych barw: fiolet, pomarańcz, jaskrawa, jasna żółć czy zieleń. Nie ma koloru, którego tam nie znajdziesz. Kosmos, pomimo panującej tam ciemności jest przepełniony barwami. Właśnie dlatego, bez względu na to, jakiego koloru jest wystrój Twojego mieszkania, plakaty kosmos będą do niego pasowały.W tej kategorii znajdziemy inspirujące plakaty dróg mlecznych, konstelacji gwiazd lub układów planetarnych, a wszystkie wydruki są trwałe i ekologiczne.