jeleń w stylu skandynawskim (61591693) #61591693

Obraz na płótnie jeleń w stylu skandynawskim (61591693)

Ładowanie fotografii...
cm cm
jeleń w stylu skandynawskim (61591693)
Autor: kstudija

Wizualizacje

Funkcjonalność domu jest ważna, ale nie chodzi tylko o nią. Wartości estetyczne lokalu mieszkalnego mają nie mniejsze znaczenie - stąd nie powinno się ozdób zostawiać przypadkowi. Prezentowany obraz na płótnie jeleń w stylu skandynawskim (61591693) będzie stanowić znakomite dopełnienie pomieszczenia, w jakim chcemy stworzyć unikatowy charakter.

Jego piękno tkwi w tym, iż jest jednocześnie unikalny i uniwersalny) - taki obraz to ozdoba na miarę nowoczesności. Bez względu na to, czy chce się go wstawić do wnętrza minimalistycznego lub klasycznego - będzie prezentować się perfekcyjnie.

To niezwykle dokładnie wykonane dzieło. Użyto tutaj płótna najwyższego gatunku, co stanowi gwarancję jakości. Oferta pozwala na wybór z dwóch rodzajów płótna - canvas basic oraz canvas exclusive. Taki elegancki obraz to również nieprzeciętny pomysł na elegancki upominek. Zarówno interesująca kolorystyka obrazu, jak oraz przyjemna tematyka powodują, że każde wnętrze w jakim się odnajdzie będzie od razu znacznie bardziej interesujące.

To propozycja dla estetów, którzy lubią rzeczy śliczne, jednak też poprawnie wykonane. Ten płócienny obraz z całą pewnością będzie ozdabiał wnętrze mieszkalne przez długi czas w doskonałym stanie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł