Chicago River-Downtown #75096789

Obraz na płótnie Chicago River-Downtown

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
Chicago River-Downtown
Autor: Chivery

Wizualizacje

Wnętrze domu to nie tylko miejsce funkcjonalne. Otaczanie się dekoracyjnymi rzeczami jest nie mniej ważne - dlatego należałoby poświęcić odrobinę czasu na upiększenie domu. W tym miejscu mamy przyjemność przedstawić obraz na płótnie Chicago River-Downtown, dzięki któremu każde pomieszczenie musi nabrać zdumiewającego charakteru.

Tego typu obraz to prawdziwie nowoczesna dekoracja. Wspaniale wpisze się zarówno w nowoczesne, jak oraz trochę bardziej klasyczne aranże mieszkalne.

To nadzwyczaj pieczołowicie wykonane dzieło. Użyto tu płótna wysokiego gatunku, co stanowi gwarancję jego jakości. W ofercie naszego sklepu mamy propozycje wykonane na dwóch rodzajach płótna - canvas exclusice i canvas basic. Ten obraz na płótnie Chicago River-Downtown to ozdoba w trafionym guście, dlatego może być doskonałym pomysłem na trafiony upominek. Zarówno przyciągająca kolorystyka obrazu, jak i przyjemna tematyka powodują, iż każde wnętrze w którym się znajdzie będzie od razu o wiele bardziej interesujące.

Zwłaszcza rekomendujemy to dzieło wszystkim wielbicielom walorów estetycznych, na równi z funkcjonalnością. Mamy tutaj do czynienie z obrazem, który nawet po wielu latach będzie prezentował się tak samo pierwszorzędnie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł