Spiral Staircase #74546135

Obraz na płótnie Spiral Staircase

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
Spiral Staircase
Autor: fresnel6

Wizualizacje

Funkcjonalność domu jest ważna, jednak nie zawsze jest ona najważniejsza. Stylistyka wnętrz mieszkalnych jest tak samo istotna, co ich praktyczny charakter - stąd nie można sobie odmawiać radości ich dekoracji w ponadczasowym stylu. Prezentowany obraz na płótnie Spiral Staircase będzie stanowić znakomite dopełnienie pomieszczenia, w którym pragniemy stworzyć unikatowy charakter.

Obraz cechuje się z jednej strony unikalną stylistyką, a z drugiej jej uniwersalnością. Cudownie wpisze się zarówno w nowoczesne, jak oraz trochę bardziej klasyczne aranżacje.

Warto docenić jego wykonanie, w którym widać troskę o każdy szczegół. Nie bez znaczenia jest także wysokiej klasy płótno, którego użyto w tej sztuce. Oferta pozwala na wybór spośród dwóch typów płótna - canvas basic i canvas exclusive. Ten obraz na płótnie Spiral Staircase to dekoracja w trafionym guście, dlatego może być idealnym pomysłem na trafiony upominek. Ma niesłychanie miłą dla oka kolorystykę oraz wyszukaną tematykę, dzięki czemu nie ma takiego wystroju, którego by nie ożywił.

To propozycja dla estetów, którzy uwielbiają rzeczy ładne, ale też poprawnie wykonane. Ten płócienny obraz z całą pewnością będzie zdobił wnętrze przez długi czas w znamienitym stanie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł