Tram in Lisbon, retro #69574107

Obraz na płótnie Tram in Lisbon, retro

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
Tram in Lisbon, retro
Autor: FrankBoston

Wizualizacje

Wnętrze domu to nie wyłącznie miejsce funkcjonalne. Otaczanie się ładnymi rzeczami jest nie mniej ważne - dlatego warto poświęcić trochę czasu na ozdobienie domu. Prezentowany obraz na płótnie Tram in Lisbon, retro będzie stanowić doskonałe dopełnienie pomieszczenia, w którym chcemy uzyskać unikalny charakter.

Tego typu obraz to naprawdę nowoczesna dekoracja. Wspaniale wpisze się zarówno w nowoczesne, jak i nieco bardziej klasyczne aranżacje.

Na uwagę zasługuje jego dokładne wykonanie. Użyto tu płótna najwyższego gatunku, co stanowi gwarancję jego jakości. W ofercie mamy propozycje wykonane na dwóch rodzajach płótna - canvas exclusice oraz canvas basic. Ten obraz na płótnie Tram in Lisbon, retro to ozdoba w dobrym guście, dlatego może być znakomitym pomysłem na trafiony podarek. Przyjemne dla oka kolory oraz doborowy motyw spowodują, że każdy, nawet w najwyższym stopniu pospolity wystrój pokoju ożywi się oraz stanie się atrakcyjny.

To oferta dla estetów, którzy uwielbiają rzeczy śliczne, ale też przyzwoicie wykonane. Jest to albowiem obraz ciekawy oraz zachwycający, inwestycja na długie, szczęśliwe lata.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł