Tram in Lisbon, retro #69574107

Obraz na płótnie Tram in Lisbon, retro

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
Tram in Lisbon, retro
Autor: FrankBoston

Wizualizacje

Funkcjonalność domu jest istotna, jednak nie chodzi tylko o nią. Wartości estetyczne lokalu mieszkalnego mają nie mniejsze przesłanie - stąd nie powinno się dekoracji zostawiać przypadkowi. Obrazy na płótnie, które mamy przyjemność zaprezentować, doskonale uzupełnią aranżację pomieszczania, nadając reprezentatywną estetykę.

Jego piękno tkwi w tym, że jest jednocześnie wyjątkowy oraz uniwersalny) - taki obraz to dekoracja na miarę XXI wieku. Wspaniale wpisze się zarówno w nowoczesne, jak i nieco bardziej klasyczne aranże mieszkalne.

To wybitnie pieczołowicie wykonane dzieło. Całość na zachwycającej jakości płótnie będzie tworzyć nietuzinkową dekorację wnętrza przez wiele lat. W ofercie mamy propozycje wykonane na dwóch rodzajach płótna - canvas exclusice oraz canvas basic. Ten obraz na płótnie Tram in Lisbon, retro to dekoracja w trafionym guście, właśnie dlatego może być wspaniałym pomysłem na trafiony upominek. Miłe dla oka kolory oraz wyszukany motyw uczynią, że każdy, nawet najbardziej normalny wystrój pokoju ożywi się i stanie się interesujący.

To propozycja dla estetów, którzy ubóstwiają rzeczy śliczne, ale też dobrze wykonane. Mamy tu do czynienie z obrazem, który nawet po kilku latach będzie prezentował się tak samo pierwszorzędnie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł