brzoza, konary wydruk do salonu (64287061) #64287061

Obraz na płótnie brzoza, konary wydruk do salonu (64287061)

Ładowanie fotografii...
cm cm
brzoza, konary wydruk do salonu (64287061)
Autor: Elena Kovaleva

Wizualizacje

Funkcjonalność domu jest znacząca, ale nie zawsze jest ona najważniejsza. Otaczanie się pięknymi rzeczami jest nie mniej istotne - dlatego warto poświęcić odrobinę czasu na upiększenie mieszkania. W tym miejscu mamy przyjemność zaprezentować obraz na płótnie brzoza, konary wydruk do salonu (64287061), naturalnie dzięki któremu każde pomieszczenie może nabrać niebywałego charakteru.

Jego piękno tkwi w tym, iż jest zarazem ponadprzeciętny oraz uniwersalny) - taki obraz to element dekoracyjny na miarę nowoczesności. Bez względu na to, czy pragnie się go wstawić do wnętrza minimalistycznego czy klasycznego - będzie prezentować się perfekcyjnie.

Należałoby docenić jego wykonanie, w jakim widać troskę o każdy detal. Nie bez wpływu jest też wysokiej klasy płótno, którego użyto w tym dziele. W ofercie mamy obrazy wykonane na dwóch rodzajach płótna - canvas exclusice oraz canvas basic. Taki elegancki obraz to też nieprzeciętny pomysł na elegancki prezent. Zarówno piękna kolorystyka obrazu, jak i trafiona tematyka sprawiają, że każde wnętrze mieszkalne w którym się odnajdzie będzie od razu o wiele bardziej interesujące.

Rekomendujemy wszystkim kupującym, ceniącym sobie zarówno jakość, jak i stylistykę wykonania. Ten płócienny obraz z całą pewnością będzie ozdabiał wnętrze mieszkalne przez długi czas w perfekcyjnym stanie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł