Elephant #58462234

Obraz na płótnie Elephant

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
Elephant
Autor: SunnyS

Wizualizacje

W domu nie chodzi tylko o ergonomiczność. Stylistyka wnętrz mieszkalnych jest tak samo ważna, co ich praktyczny charakter - stąd nie wolno sobie odmawiać radości ich dekoracji w ponadczasowym stylu. W tym miejscu mamy przyjemność zaprezentować obraz na płótnie Elephant, dzięki któremu każde pomieszczenie musi nabrać niebywałego charakteru.

Obraz cechuje się z jednej strony szczególną estetyką, a z drugiej jej uniwersalnością. Bez względu na to, czy pragnie się go wstawić do wnętrza minimalistycznego lub klasycznego - będzie prezentować się perfekcyjnie.

Należałoby docenić jego wykonanie, w jakim widać troskę o każdy detal. Nie bez znaczenia jest również najwyższej klasy płótno, którego użyto w tej sztuce. W ofercie naszego sklepu mamy obrazy wykonane na dwóch typach płótna - canvas exclusice oraz canvas basic. Jeżeli szuka się ciekawego pomysłu na inspirujący upominek - ten obraz na płótnie z pewnością się sprawdzi. Ma niezmiernie sympatyczną dla oka kolorystykę oraz wyszukaną tematykę, to naturalnie dzięki czemu nie ma takiego wystroju, którego by nie ożywił.

To oferta dla estetów, którzy uwielbiają rzeczy piękne, lecz też poprawnie wykonane. Jest to albowiem obraz solidny i zachwycający, inwestycja na długie, szczęśliwe lata.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł