Manhattan, New York City. USA. #49412255

Obraz na płótnie Manhattan, New York City. USA.

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
Manhattan, New York City. USA.
Autor: Luciano Mortula-LGM

Wizualizacje

Funkcjonalność domu jest istotna, ale nie chodzi tylko o nią. Otaczanie się ładnymi rzeczami jest nie mniej istotne - dlatego warto poświęcić odrobinę czasu na ozdobienie domu. Obrazy na płótnie, które mamy przyjemność przedstawić, perfekcyjnie dopełnią aranżację pomieszczania, nadając reprezentatywną estetykę.

Obraz cechuje się z jednej strony szczególną estetyką, a z drugiej jej uniwersalnością. Można go z powodzeniem użyć w pokojach w stylu modern, jak oraz tradycyjnym.

Należałoby docenić jego wykonanie, w jakim dostrzega się troskę o każdy szczegół. Nie bez znaczenia jest też najwyższej klasy płótno, którego użyto w tej sztuce. W ofercie mamy propozycje wykonane na dwóch typach płótna - canvas exclusice oraz canvas basic. Ten obraz na płótnie Manhattan, New York City. USA. to dekoracja w trafionym guście, właśnie dlatego może być imponującym pomysłem na trafiony podarek. Ma niezmiernie rozkoszną dla oka kolorystykę i wyszukaną tematykę, to właśnie dzięki czemu nie ma takiego wystroju, którego by nie ożywił.

W głównej mierze polecamy to dzieło wszystkim admiratorom walorów estetycznych, na równi z funkcjonalnością. Mamy tutaj do czynienie z obrazem, który nawet po wielu latach będzie prezentował się tak samo zjawiskowo.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł