obraz dewy dandelion close up | wydrukidladomu.pl

Obraz na płótnie dewy dandelion close up

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
dewy dandelion close up
Autor: vencav

Wizualizacje

Funkcjonalność mieszkania jest ważna, ale nie powinniśmy zapominać o innych ważnych kwestiach. Walory estetyczne lokalu mieszkalnego mają nie mniejsze znaczenie - stąd nie powinno się dekoracji zostawiać przypadkowi. Obrazy na płótnie, które mamy przyjemność zaprezentować, bez zarzutu uzupełnią aranżację pomieszczania, nadając charakterystyczną stylistykę.

Z jednej strony rewelacyjny, a z drugiej - uniwersalny. Można go z powodzeniem użyć w pomieszczeniach w stylu modern, jak oraz tradycyjnym.

Na szczególną uwagę zasługuje jego dokładne wykonanie. Użyto tutaj płótna najwyższego gatunku, co zapewnia gwarancję jego jakości. Oferta zezwala na wybór spośród dwóch rodzajów płótna - canvas basic i canvas exclusive. Jeśli wypatruje się pomysłu na inspirujący podarek - ten obraz na płótnie z pewnością się sprawdzi. Zarówno piękna kolorystyka obrazu, jak i miła tematyka powodują, iż każde wnętrze w jakim się odnajdzie będzie od razu bardziej interesujące.

To propozycja dla estetów, którzy kochają rzeczy śliczne, jednak również prawidłowo wykonane. Jest to bowiem obraz solidny oraz zachwycający, inwestycja na długie, szczęśliwe lata.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł