tablica menu do wydruku (81654018) #81654018

Obraz na płótnie tablica menu do wydruku (81654018)

Ładowanie fotografii...
cm cm
tablica menu do wydruku (81654018)
Autor: magdal3na

Wizualizacje

W domu nie chodzi wyłącznie o ergonomiczność. Otaczanie się dekoracyjnymi rzeczami jest nie mniej istotne - dlatego należałoby poświęcić trochę czasu na ozdobienie mieszkania. Demonstrowany obraz na płótnie tablica menu do wydruku (81654018) będzie stanowić idealne dopełnienie pomieszczenia, w którym pragniemy uzyskać unikatowy charakter.

Tego rodzaju obraz to naprawdę nowoczesna dekoracja. Bez względu na to, czy chce się go wstawić do wnętrza minimalistycznego czy klasycznego - będzie prezentować się doskonale.

Warto docenić jego wykonanie, w którym widać troskę o każdy szczegół. Całość na zachwycającej jakości płótnie będzie tworzyć nietypową ozdobę wnętrza przez wiele lat. Oferta pozwala na wybór spośród dwóch typów płótna - canvas basic i canvas exclusive. Taki gustowny obraz to także nadzwyczajny pomysł na elegancki podarunek. Ma niezwykle miłą dla oka kolorystykę oraz wyszukaną tematykę, to naturalnie dzięki czemu nie ma takiego wystroju, którego by nie ożywił.

To oferta dla estetów, którzy lubią rzeczy piękne, jednak także przyzwoicie wykonane. Mamy tutaj do czynienie z obrazem, który nawet po wielu latach będzie prezentował się tak samo pierwszorzędnie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł