cupcake wydruk na ścianę (79555468) #79555468

Obraz na płótnie cupcake wydruk na ścianę (79555468)

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
cupcake wydruk na ścianę (79555468)
Autor: Iveta Angelova

Wizualizacje

Funkcjonalność mieszkania jest znacząca, ale nie zawsze jest ona najważniejsza. Stylistyka mieszkalnych wnętrz jest tak samo istotna, co ich funkcjonalny charakter - stąd nie wolno sobie odmawiać przyjemności ich aranżacji w ponadczasowym stylu. Obrazy na płótnie, które mamy przyjemność zaprezentować, do perfekcji dopełnią aranżację pomieszczania, nadając swoistą estetykę.

Z jednej strony fenomenalny, a z drugiej - uniwersalny. Kapitalnie wpisze się zarówno w nowoczesne, jak oraz nieco bardziej klasyczne aranżacje.

To bardzo dokładnie wykonane dzieło. Całość na oszałamiającej jakości płótnie będzie stanowić niebanalną dekorację wnętrza przez wiele lat. W ofercie mamy propozycje wykonane na dwóch rodzajach płótna - canvas exclusice oraz canvas basic. Taki elegancki obraz to również nadzwyczajny pomysł na pomysłowy podarek. Ma niezmiernie rozkoszną dla oka kolorystykę i wyszukaną tematykę, to naturalnie dzięki czemu nie ma takiego wystroju, którego by nie ożywił.

Polecamy wszystkim kupującym, ceniącym sobie zarówno jakość, jak oraz stylistykę wykonania. Jest to bowiem obraz solidny i zachwycający, inwestycja na długie, szczęśliwe lata.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł