czerwona filiżanka z napisem do wydruku (72695322) #72695322

Obraz na płótnie czerwona filiżanka z napisem do wydruku (72695322)

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
czerwona filiżanka z napisem do wydruku (72695322)
Autor: anna42f

Wizualizacje

Wnętrze domu to nie tylko miejsce funkcjonalne. Otaczanie się ładnymi rzeczami jest nie mniej istotne - dlatego należałoby poświęcić odrobinę czasu na udekorowanie domu. W tym miejscu mamy przyjemność zaprezentować obraz na płótnie czerwona filiżanka z napisem do wydruku (72695322), naturalnie dzięki któremu każde pomieszczenie ma okazję nabrać zdumiewającego charakteru.

Obraz czaruje z jednej strony szczególną estetyką, a z drugiej jej uniwersalnością. Bez względu na to, czy chce się go wstawić do wnętrza minimalistycznego lub klasycznego - będzie prezentować się nienagannie.

Należałoby docenić jego wykonanie, w którym dostrzega się troskę o każdy detal. Użyto tu płótna najwyższego gatunku, co zapewnia gwarancję jakości. Oferta zezwala na wybór spośród dwóch typów płótna - canvas basic oraz canvas exclusive. Jeżeli szuka się pomysłu na inspirujący podarunek - ten obraz na płótnie z pewnością się sprawdzi. Miłe dla oka barwy oraz wyszukany motyw spowodują, że każdy, nawet w najwyższym stopniu pospolity wystrój pokoju ożywi się i stanie się interesujący.

To oferta dla estetów, którzy uwielbiają rzeczy śliczne, lecz też prawidłowo wykonane. Ten płócienny obraz z całą pewnością będzie zdobił wnętrze przez długi czas w olśniewającym stanie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł