czerwona filiżanka z napisem do wydruku (72695322) #72695322

Obraz na płótnie czerwona filiżanka z napisem do wydruku (72695322)

Ładowanie fotografii...
cm cm
czerwona filiżanka z napisem do wydruku (72695322)
Autor: anna42f

Wizualizacje

Wnętrze domu to nie tylko miejsce funkcjonalne. Stylistyka wnętrz mieszkalnych jest tak samo ważna, co ich praktyczny charakter - stąd nie wolno sobie odmawiać radości ich aranżacji w ponadczasowym stylu. W tym miejscu mamy przyjemność przedstawić obraz na płótnie czerwona filiżanka z napisem do wydruku (72695322), dzięki któremu każde pomieszczenie musi nabrać niebywałego charakteru.

Obraz cechuje się z jednej strony nadzwyczajną estetyką, a z drugiej jej uniwersalnością. Możesz go z powodzeniem użyć w pokojach w stylu modern, jak i klasycznym.

Warto docenić jego wykonanie, w którym dostrzega się troskę o każdy szczegół. Użyto tutaj płótna najwyższego gatunku, co stanowi gwarancję jego jakości. Oferta zezwala na wybór z dwóch rodzajów płótna - canvas basic oraz canvas exclusive. Taki elegancki obraz to również nieprzeciętny pomysł na elegancki upominek. Miłe dla oka kolory oraz doborowy motyw uczynią, że każdy, nawet w największym stopniu stereotypowy wystrój pokoju ożywi się oraz stanie się interesujący.

To oferta dla estetów, którzy lubią rzeczy śliczne, lecz także prawidłowo wykonane. Ten płócienny obraz z całą pewnością będzie zdobił wnętrze mieszkalne przez długi czas w wspaniałym stanie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł