HOT Chili pepper wydruk na ścianę (65691405) #65691405

Obraz na płótnie HOT Chili pepper wydruk na ścianę (65691405)

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
HOT Chili pepper wydruk na ścianę (65691405)
Autor: anna42f

Wizualizacje

W domu nie chodzi jedynie o funkcjonalność. Walory estetyczne mieszkania mają nie mniejsze przesłanie - stąd nie powinno się dekoracji zostawiać przypadkowi. W tym miejscu mamy przyjemność przedstawić obraz na płótnie HOT Chili pepper wydruk na ścianę (65691405), dzięki któremu każde pomieszczenie ma okazję nabrać zdumiewającego charakteru.

Tego typu obraz to prawdziwie współczesna dekoracja. Możesz go z powodzeniem użyć w pokojach w stylu modern, jak i klasycznym.

Warto docenić jego wykonanie, w którym widać troskę o każdy szczegół. Całość na oszałamiającej jakości płótnie będzie tworzyć nietuzinkową dekorację wnętrza przez wiele lat. Oferta zezwala na wybór z dwóch rodzajów płótna - canvas basic oraz canvas exclusive. Jeśli szuka się ciekawego pomysłu na inspirujący podarunek - ten obraz na płótnie z pewnością się sprawdzi. Miłe dla oka odcienie i doborowy motyw uczynią, że każdy, nawet najbardziej pospolity wystrój pokoju ożywi się oraz stanie się interesujący.

Zwłaszcza rekomendujemy to dzieło wszystkim admiratorom wartości estetycznych, na równi z praktycznymi. Ten płócienny obraz z całą pewnością będzie zdobił wnętrze mieszkalne przez długi czas w zdumiewającym stanie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł