- 10 % NA WSZYSTKO! Kod rabatowy LATO2020 ważny jeszcze

Forest #158621612

Obraz na płótnie Forest

Ładowanie fotografii...
cm cm
Forest
Autor: kwasny221

Wizualizacje

Przestrzeń mieszkalna to nie jedynie miejsce funkcjonalne. Stylistyka wnętrz jest tak samo ważna, co ich funkcjonalny charakter - stąd nie wolno sobie odmawiać przyjemności ich dekoracji w ponadczasowym stylu. W tym miejscu mamy przyjemność zaprezentować obraz na płótnie Forest, naturalnie dzięki któremu każde pomieszczenie ma okazję nabrać niebywałego charakteru.

Tego typu obraz to naprawdę nowoczesna dekoracja. Cudownie wpisze się zarówno w nowoczesne, jak oraz trochę bardziej klasyczne aranże mieszkalne.

To wybitnie dokładnie wykonane dzieło. Użyto tu płótna najwyższego gatunku, co stanowi gwarancję jego jakości. Oferta zezwala na wybór spośród dwóch typów płótna - canvas basic oraz canvas exclusive. Taki gustowny obraz to także nadzwyczajny pomysł na pomysłowy prezent. Przyjemne dla oka kolory oraz wyszukany motyw spowodują, że każdy, nawet w największym stopniu normalny wystrój pokoju ożywi się oraz stanie się interesujący.

W głównej mierze polecamy to dzieło wszystkim admiratorom wartości estetycznych, na równi z praktycznymi. Mamy tu do czynienie z obrazem, który nawet po kilku latach będzie prezentował się tak samo pierwszorzędnie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł