stare drewniane molo w stylu loftowym (80039561) #80039561

Obraz na płótnie stare drewniane molo w stylu loftowym (80039561)

Ładowanie fotografii...
cm cm
stare drewniane molo w stylu loftowym (80039561)
Autor: fottoo

Wizualizacje

Funkcjonalność mieszkania jest ważna, jednak nie zawsze jest ona najważniejsza. Otaczanie się pięknymi rzeczami jest nie mniej ważne - dlatego należałoby poświęcić trochę czasu na udekorowanie mieszkania. W tym miejscu mamy przyjemność przedstawić obraz na płótnie stare drewniane molo w stylu loftowym (80039561), naturalnie dzięki któremu każde pomieszczenie ma okazję nabrać niebywałego charakteru.

Z jednej strony szczególny, a z drugiej - uniwersalny. Bajecznie wpisze się zarówno w nowoczesne, jak oraz nieco bardziej klasyczne aranżacje.

To niezwykle pieczołowicie wykonane dzieło. Nie bez znaczenia jest też najwyższej klasy płótno, którego użyto w tej sztuce. W ofercie naszego sklepu mamy propozycje wykonane na dwóch typach płótna - canvas exclusice i canvas basic. Jeśli wypatruje się pomysłu na inspirujący podarunek - ten obraz na płótnie z pewnością się sprawdzi. Miłe dla oka kolory oraz wyszukany motyw spowodują, że każdy, nawet w największym stopniu normalny wystrój pokoju ożywi się i stanie się atrakcyjny.

To oferta dla estetów, którzy kochają rzeczy śliczne, lecz także prawidłowo wykonane. Jest to bowiem obraz solidny oraz zachwycający, inwestycja na długie, szczęśliwe lata.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł