czarno białe góry za chmurami (71743317) #71743317

Obraz na płótnie czarno białe góry za chmurami (71743317)

Ładowanie fotografii...
cm cm
czarno białe góry za chmurami (71743317)
Autor: Stefano Pellicciari

Wizualizacje

Dom to nie wyłącznie miejsce funkcjonalne. Walory estetyczne mieszkania mają nie mniejsze przesłanie - stąd nie powinno się dekoracji zostawiać przypadkowi. W tym miejscu mamy przyjemność przedstawić obraz na płótnie czarno białe góry za chmurami (71743317), naturalnie dzięki któremu każde pomieszczenie musi nabrać zdumiewającego charakteru.

Tego rodzaju obraz to naprawdę współczesna dekoracja. Można go z powodzeniem użyć w pomieszczeniach w stylu modern, jak oraz klasycznym.

Należałoby docenić jego wykonanie, w jakim dostrzega się troskę o każdy szczegół. Nie bez znaczenia jest także wysokiej klasy płótno, którego użyto w tej sztuce. Oferta pozwala na wybór spośród dwóch rodzajów płótna - canvas basic oraz canvas exclusive. Ten obraz na płótnie czarno białe góry za chmurami (71743317) to dekoracja w trafionym guście, dlatego może być znakomitym pomysłem na trafiony upominek. Przyjemne dla oka odcienie i wyszukany motyw sprawią, że każdy, nawet w największym stopniu normalny wystrój pokoju ożywi się oraz stanie się atrakcyjny.

Rekomendujemy wszystkim kupującym, ceniącym sobie zarówno jakość, jak i estetykę wykonania. Ten płócienny obraz z całą pewnością będzie zdobił wnętrze mieszkalne przez długi czas w świetnym stanie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł