obraz zèbre 2 | wydrukidladomu.pl

Obraz na płótnie zèbre 2

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
zèbre 2
Autor: davy liger

Wizualizacje

W domu nie chodzi jedynie o funkcjonalność. Otaczanie się dekoracyjnymi rzeczami jest nie mniej istotne - dlatego warto poświęcić odrobinę czasu na ozdobienie domu. Obrazy na płótnie, które mamy przyjemność przedstawić, nienagannie uzupełnią aranżację pomieszczania, nadając swoistą stylistykę.

Obraz zachwyca z jednej strony wyjątkową stylistyką, a z drugiej jej uniwersalnością. Bez względu na to, czy chce się go wstawić do wnętrza minimalistycznego lub klasycznego - będzie prezentować się nienagannie.

Na szczególną uwagę zasługuje jego dokładne wykonanie. Nie bez wpływu jest też najwyższej klasy płótno, którego użyto w tym dziele. W ofercie naszego sklepu mamy obrazy wykonane na dwóch typach płótna - canvas exclusice oraz canvas basic. Taki elegancki obraz to również fenomenalny pomysł na pomysłowy podarek. Ma niesłychanie rozkoszną dla oka kolorystykę oraz wyszukaną tematykę, to właśnie dzięki czemu nie ma takiego wystroju, którego by nie ożywił.

Rekomendujemy wszystkim kupującym, ceniącym sobie zarówno jakość, jak i estetykę wykonania. Jest to bowiem obraz solidny oraz zachwycający, inwestycja na długie, szczęśliwe lata.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł