obraz Petit Potam | wydrukidladomu.pl

Obraz na płótnie Petit Potam

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
Petit Potam
Autor: Sandra Lambert

Wizualizacje

Funkcjonalność mieszkania jest istotna, jednak nie powinniśmy zapominać o innych ważnych kwestiach. Estetyka mieszkalnych wnętrz jest tak samo ważna, co ich funkcjonalny charakter - stąd nie wolno sobie odmawiać przyjemności ich aranżacji w ponadczasowym stylu. W tym miejscu mamy przyjemność zaprezentować obraz na płótnie Petit Potam, dzięki któremu każde pomieszczenie może nabrać niebywałego charakteru.

Jego piękno tkwi w tym, że jest zarazem wyjątkowy i uniwersalny) - taki obraz to ozdoba na miarę nowoczesności. Możesz go z powodzeniem użyć w pomieszczeniach w stylu modern, jak i tradycyjnym.

Na uwagę zasługuje jego pieczołowite wykonanie. Nie bez wpływu jest też najwyższej klasy płótno, którego użyto w tej sztuce. Oferta pozwala na wybór z dwóch typów płótna - canvas basic oraz canvas exclusive. Ten obraz na płótnie Petit Potam to dekoracja w trafionym guście, właśnie dlatego może być wspaniałym pomysłem na trafiony upominek. Zarówno ciekawa kolorystyka obrazu, jak oraz trafiona tematyka sprawiają, iż każde wnętrze w którym się znajdzie będzie od razu znacznie bardziej interesujące.

To propozycja dla estetów, którzy uwielbiają rzeczy ładne, jednak również poprawnie wykonane. Mamy tu do czynienie z obrazem, który nawet po wielu latach będzie prezentował się tak samo pierwszorzędnie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł