obraz Prague | wydrukidladomu.pl

Obraz na płótnie Prague

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
Prague
Autor: Jan Kranendonk

Wizualizacje

Funkcjonalność mieszkania jest istotna, ale nie chodzi tylko o nią. Walory estetyczne mieszkania mają nie mniejsze przesłanie - stąd nie powinno się ozdób zostawiać przypadkowi. Demonstrowany obraz na płótnie Prague będzie stanowić idealne dopełnienie pomieszczenia, w którym chcemy uzyskać unikalny charakter.

Jego piękno tkwi w tym, że jest jednocześnie fenomenalny oraz uniwersalny) - taki obraz to element dekoracyjny na miarę nowoczesności. Bajecznie wpisze się zarówno w nowoczesne, jak i nieco bardziej klasyczne aranże mieszkalne.

Na uwagę zasługuje jego dokładne wykonanie. Użyto tutaj płótna najwyższego gatunku, co zapewnia gwarancję jakości. W ofercie naszego sklepu mamy obrazy wykonane na dwóch rodzajach płótna - canvas exclusice i canvas basic. Jeżeli wypatruje się pomysłu na inspirujący podarunek - ten obraz na płótnie z pewnością się sprawdzi. Zarówno przyciągająca kolorystyka obrazu, jak oraz przyjemna tematyka powodują, iż każde wnętrze mieszkalne w którym się znajdzie będzie od razu bardziej interesujące.

Rekomendujemy wszystkim kupującym, ceniącym sobie zarówno jakość, jak oraz stylistykę wykonania. Mamy tu do czynienie z obrazem, który nawet po wielu latach będzie prezentował się tak samo zjawiskowo.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł