obraz spiral staircase | wydrukidladomu.pl

Obraz na płótnie spiral staircase

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
spiral staircase
Autor: fottoo

Wizualizacje

Przestrzeń mieszkalna to nie jedynie miejsce funkcjonalne. Wartości estetyczne mieszkania mają nie mniejsze przesłanie - stąd nie powinno się ozdób zostawiać przypadkowi. W tym miejscu mamy przyjemność zaprezentować obraz na płótnie spiral staircase, dzięki któremu każde pomieszczenie może nabrać niebywałego charakteru.

Jego piękno tkwi w tym, iż jest jednocześnie szczególny i uniwersalny) - taki obraz to ozdoba na miarę XXI wieku. Bez względu na to, czy chce się go wstawić do wnętrza minimalistycznego lub klasycznego - będzie prezentować się perfekcyjnie.

Na uwagę zasługuje jego pieczołowite wykonanie. Całość na doskonałej jakości płótnie będzie stanowić nietuzinkową ozdobę wnętrza przez wiele lat. Oferta zezwala na wybór spośród dwóch rodzajów płótna - canvas basic i canvas exclusive. Jeżeli wypatruje się pomysłu na inspirujący podarek - ten obraz na płótnie z pewnością się sprawdzi. Zarówno pociągająca kolorystyka obrazu, jak i trafiona tematyka powodują, że każde wnętrze w jakim się odnajdzie będzie od razu znacznie bardziej interesujące.

To propozycja dla estetów, którzy kochają rzeczy śliczne, ale też poprawnie wykonane. Ten płócienny obraz z całą pewnością będzie zdobił wnętrze mieszkalne przez długi czas w świetnym stanie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł