obraz Giraffe in Black and White | wydrukidladomu.pl

Obraz na płótnie Giraffe in Black and White

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
Giraffe in Black and White
Autor: donvanstaden

Wizualizacje

Funkcjonalność domu jest istotna, ale nie zawsze jest ona najważniejsza. Otaczanie się pięknymi rzeczami jest nie mniej ważne - dlatego należałoby poświęcić odrobinę czasu na przystrojenie domu. Prezentowany obraz na płótnie Giraffe in Black and White będzie stanowić kapitalne uzupełnienie pomieszczenia, w którym chcemy uzyskać unikatowy charakter.

Jego piękno tkwi w tym, iż jest zarazem fenomenalny i uniwersalny) - taki obraz to element dekoracyjny na miarę nowoczesności. Można go z powodzeniem użyć w pomieszczeniach w stylu modern, jak oraz tradycyjnym.

Należałoby docenić jego wykonanie, w jakim dostrzega się troskę o każdy szczegół. Nie bez wpływu jest również wysokiej klasy płótno, którego użyto w tym dziele. Oferta pozwala na wybór spośród dwóch typów płótna - canvas basic oraz canvas exclusive. Taki gustowny obraz to także nadzwyczajny pomysł na elegancki upominek. Zarówno przyciągająca kolorystyka obrazu, jak oraz trafiona tematyka sprawiają, iż każde wnętrze mieszkalne w którym się znajdzie będzie od razu o wiele bardziej interesujące.

W głównej mierze polecamy to dzieło wszystkim adoratorom walorów estetycznych, na równi z funkcjonalnością. Mamy tu do czynienie z obrazem, który nawet po kilku latach będzie prezentował się tak samo zjawiskowo.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł