obraz Menschen | wydrukidladomu.pl

Obraz na płótnie Menschen

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
Menschen
Autor: Frank Wagner

Wizualizacje

Funkcjonalność mieszkania jest istotna, ale nie zawsze jest ona najważniejsza. Estetyka wnętrz mieszkalnych jest tak samo istotna, co ich funkcjonalny charakter - stąd nie można sobie odmawiać radości ich dekoracji w ponadczasowym stylu. W tym miejscu mamy przyjemność zaprezentować obraz na płótnie Menschen, dzięki któremu każde pomieszczenie może nabrać zdumiewającego charakteru.

Jego piękno tkwi w tym, iż jest zarazem ponadprzeciętny oraz uniwersalny) - taki obraz to element dekoracyjny na miarę XXI wieku. Bez względu na to, czy pragnie się go wstawić do wnętrza minimalistycznego lub klasycznego - będzie prezentować się bezbłędnie.

To wybitnie dokładnie wykonane dzieło. Użyto tu płótna wysokiego gatunku, co stanowi gwarancję jego jakości. Oferta zezwala na wybór z dwóch rodzajów płótna - canvas basic oraz canvas exclusive. Taki gustowny obraz to też nieprzeciętny pomysł na elegancki upominek. Miłe dla oka kolory oraz wyszukany motyw spowodują, że każdy, nawet najbardziej pospolity wystrój pokoju ożywi się oraz stanie się interesujący.

To propozycja dla estetów, którzy kochają rzeczy śliczne, lecz także poprawnie wykonane. Jest to albowiem obraz ciekawy i zachwycający, inwestycja na długie, szczęśliwe lata.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł