obraz rain | wydrukidladomu.pl

Obraz na płótnie rain

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
rain
Autor: Vera Kuttelvaserova

Wizualizacje

Wnętrze mieszkania to nie jedynie miejsce funkcjonalne. Wartości estetyczne mieszkania mają nie mniejsze znaczenie - stąd nie powinno się ozdób zostawiać przypadkowi. Obrazy na płótnie, które mamy przyjemność przedstawić, bezbłędnie uzupełnią aranżację pomieszczania, nadając swoistą estetykę.

Z jednej strony wyjątkowy, a z drugiej - uniwersalny. Cudownie wpisze się zarówno w nowoczesne, jak i nieco bardziej klasyczne aranże mieszkalne.

To niesłychanie pieczołowicie wykonane dzieło. Użyto tutaj płótna wysokiego gatunku, co zapewnia gwarancję jakości. Oferta pozwala na wybór spośród dwóch rodzajów płótna - canvas basic i canvas exclusive. Taki elegancki obraz to także nieprzeciętny pomysł na elegancki podarunek. Zarówno pociągająca kolorystyka obrazu, jak oraz przyjemna tematyka sprawiają, że każde wnętrze w którym się znajdzie będzie od razu bardziej interesujące.

Rekomendujemy wszystkim osobom, ceniącym sobie zarówno jakość, jak i estetykę wykonania. Jest to bowiem obraz ciekawy i zachwycający, inwestycja na długie, szczęśliwe lata.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł