obraz Nowy York czarno

Obraz na płótnie Nowy York czarno - biała panorama miasta (42283713)

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
Nowy York czarno - biała panorama miasta (42283713)
Autor: UTBP

Wizualizacje

Funkcjonalność domu jest istotna, jednak nie chodzi tylko o nią. Otaczanie się dekoracyjnymi rzeczami jest nie mniej ważne - dlatego należałoby poświęcić trochę czasu na przystrojenie domu. W tym miejscu mamy przyjemność zaprezentować obraz na płótnie Nowy York czarno - biała panorama miasta (42283713), naturalnie dzięki któremu każde pomieszczenie musi nabrać zdumiewającego charakteru.

Z jednej strony fenomenalny, a z drugiej - uniwersalny. Wspaniale wpisze się zarówno w nowoczesne, jak oraz nieco bardziej klasyczne aranżacje.

Należałoby docenić jego wykonanie, w którym dostrzega się troskę o każdy szczegół. Nie bez wpływu jest też najwyższej klasy płótno, którego użyto w tej sztuce. Oferta pozwala na wybór z dwóch typów płótna - canvas basic i canvas exclusive. Ten obraz na płótnie Nowy York czarno - biała panorama miasta (42283713) to ozdoba w dobrym guście, właśnie dlatego może być doskonałym pomysłem na trafiony podarek. Zarówno atrakcyjna kolorystyka obrazu, jak i trafiona tematyka sprawiają, że każde wnętrze w którym się znajdzie będzie od razu bardziej interesujące.

Rekomendujemy wszystkim kupującym, ceniącym sobie zarówno jakość, jak i stylistykę wykonania. Mamy tu do czynienie z obrazem, który nawet po kilku latach będzie prezentował się tak samo zjawiskowo.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł