Tautropfen #63930464

Obraz na płótnie Tautropfen

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
Tautropfen
Autor: Stefan Körber

Wizualizacje

Wnętrze mieszkania to nie jedynie miejsce funkcjonalne. Walory estetyczne lokalu mieszkalnego mają nie mniejsze znaczenie - stąd nie powinno się ozdób zostawiać przypadkowi. W tym miejscu mamy przyjemność zaprezentować obraz na płótnie Tautropfen, naturalnie dzięki któremu każde pomieszczenie ma okazję nabrać zdumiewającego charakteru.

Tego typu obraz to naprawdę nowoczesna dekoracja. Rewelacyjnie wpisze się zarówno w nowoczesne, jak oraz nieco bardziej klasyczne aranżacje.

To bardzo pieczołowicie wykonane dzieło. Nie bez wpływu jest też najwyższej klasy płótno, którego użyto w tym dziele. Oferta pozwala na wybór z dwóch typów płótna - canvas basic i canvas exclusive. Jeśli wypatruje się ciekawego pomysłu na inspirujący prezent - ten obraz na płótnie z pewnością się sprawdzi. Ma nadzwyczaj przyjemną dla oka kolorystykę i wyszukaną tematykę, to naturalnie dzięki czemu nie ma takiego wystroju, którego by nie ożywił.

To oferta dla estetów, którzy ubóstwiają rzeczy ładne, jednak też przyzwoicie wykonane. Mamy tutaj do czynienie z obrazem, który nawet po kilku latach będzie prezentował się tak samo zjawiskowo.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł