Fresh Bamboo #59955076

Obraz na płótnie Fresh Bamboo

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
Fresh Bamboo
Autor: somchaij

Wizualizacje

W domu nie chodzi wyłącznie o ergonomiczność. Walory estetyczne mieszkania mają nie mniejsze przesłanie - stąd nie powinno się ozdób zostawiać przypadkowi. Demonstrowany obraz na płótnie Fresh Bamboo będzie stanowić idealne uzupełnienie pomieszczenia, w którym pragniemy stworzyć unikalny charakter.

Z jednej strony niesamowity, a z drugiej - uniwersalny. Bez względu na to, czy pragnie się go wstawić do wnętrza minimalistycznego czy klasycznego - będzie prezentować się doskonale.

Należałoby docenić jego wykonanie, w którym dostrzega się troskę o każdy szczegół. Nie bez wpływu jest także wysokiej klasy płótno, którego użyto w tym dziele. Oferta pozwala na wybór z dwóch rodzajów płótna - canvas basic oraz canvas exclusive. Jeśli wypatruje się pomysłu na inspirujący prezent - ten obraz na płótnie z pewnością się sprawdzi. Przyjemne dla oka barwy i wyszukany motyw spowodują, że każdy, nawet w najwyższym stopniu przeciętny wystrój pokoju ożywi się i stanie się interesujący.

To oferta dla estetów, którzy ubóstwiają rzeczy piękne, lecz również przyzwoicie wykonane. Ten płócienny obraz z całą pewnością będzie ozdabiał wnętrze przez długi czas w perfekcyjnym stanie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł