Wine corks #75484369

Obraz na płótnie Wine corks

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
Wine corks
Autor: blackday

Wizualizacje

W domu nie chodzi wyłącznie o funkcjonalność. Estetyka mieszkalnych wnętrz jest tak samo ważna, co ich funkcjonalny charakter - stąd nie wolno sobie odmawiać radości ich aranżacji w ponadczasowym stylu. W tym miejscu mamy przyjemność przedstawić obraz na płótnie Wine corks, naturalnie dzięki któremu każde pomieszczenie musi nabrać zdumiewającego charakteru.

Jego piękno tkwi w tym, że jest jednocześnie fenomenalny oraz uniwersalny) - taki obraz to element dekoracyjny na miarę XXI wieku. Można go z powodzeniem użyć w pomieszczeniach w stylu modern, jak oraz klasycznym.

To niezmiernie dokładnie wykonane dzieło. Całość na porywającej jakości płótnie będzie stanowić nietuzinkową dekorację wnętrza przez wiele lat. Oferta pozwala na wybór z dwóch rodzajów płótna - canvas basic oraz canvas exclusive. Jeśli szuka się ciekawego pomysłu na inspirujący podarunek - ten obraz na płótnie z pewnością się sprawdzi. Ma niezwykle sympatyczną dla oka kolorystykę i wyszukaną tematykę, to naturalnie dzięki czemu nie ma takiego wystroju, którego by nie ożywił.

Zwłaszcza rekomendujemy to dzieło wszystkim adoratorom wartości estetycznych, na równi z praktycznymi. Ten płócienny obraz z całą pewnością będzie ozdabiał wnętrze przez długi czas w pierwszorzędnym stanie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł