tris di pesce su legno #61063449

Obraz na płótnie tris di pesce su legno

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
tris di pesce su legno
Autor: Giuseppe Porzani

Wizualizacje

Funkcjonalność domu jest ważna, ale nie zawsze jest ona najważniejsza. Estetyka wnętrz mieszkalnych jest tak samo ważna, co ich funkcjonalny charakter - stąd nie można sobie odmawiać przyjemności ich dekoracji w ponadczasowym stylu. W tym miejscu mamy przyjemność przedstawić obraz na płótnie tris di pesce su legno, naturalnie dzięki któremu każde pomieszczenie musi nabrać niebywałego charakteru.

Tego rodzaju obraz to naprawdę współczesna dekoracja. Wspaniale wpisze się zarówno w nowoczesne, jak i trochę bardziej klasyczne aranżacje.

Na uwagę zasługuje jego dokładne wykonanie. Całość na zachwycającej jakości płótnie będzie stanowić nietypową dekorację wnętrza przez wiele lat. Oferta pozwala na wybór z dwóch typów płótna - canvas basic i canvas exclusive. Jeśli szuka się pomysłu na inspirujący podarek - ten obraz na płótnie z pewnością się sprawdzi. Miłe dla oka barwy i wyszukany motyw uczynią, że każdy, nawet w największym stopniu normalny wystrój pokoju ożywi się oraz stanie się interesujący.

To propozycja dla estetów, którzy kochają rzeczy śliczne, jednak też prawidłowo wykonane. Ten płócienny obraz z całą pewnością będzie ozdabiał wnętrze przez długi czas w znamienitym stanie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł