retro poster do kuchni, tea time (77499041) #77499041

Obraz na płótnie retro poster do kuchni, tea time (77499041)

Ładowanie fotografii...
cm cm
retro poster do kuchni, tea time (77499041)
Autor: Balint Radu

Wizualizacje

W domu nie chodzi wyłącznie o funkcjonalność. Wartości estetyczne lokalu mieszkalnego mają nie mniejsze znaczenie - stąd nie powinno się dekoracji zostawiać przypadkowi. Prezentowany obraz na płótnie retro poster do kuchni, tea time (77499041) będzie stanowić świetne uzupełnienie pomieszczenia, w którym pragniemy stworzyć unikalny charakter.

Tego typu obraz to prawdziwie współczesna dekoracja. Możesz go z powodzeniem użyć w pokojach w stylu modern, jak i tradycyjnym.

Na uwagę zasługuje jego dokładne wykonanie. Użyto tu płótna najwyższego gatunku, co stanowi gwarancję jego jakości. W ofercie naszego sklepu mamy propozycje wykonane na dwóch typach płótna - canvas exclusice i canvas basic. Ten obraz na płótnie retro poster do kuchni, tea time (77499041) to dekoracja w trafionym guście, dlatego może być świetnym pomysłem na trafiony upominek. Zarówno piękna kolorystyka obrazu, jak oraz miła tematyka sprawiają, że każde wnętrze mieszkalne w którym się znajdzie będzie od razu o wiele bardziej interesujące.

Szczególnie polecamy to dzieło wszystkim admiratorom wartości estetycznych, na równi z praktycznymi. Ten płócienny obraz z całą pewnością będzie ozdabiał wnętrze mieszkalne przez długi czas w olśniewającym stanie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł