Hot dog (75555707) #75555707

Obraz na płótnie Hot dog (75555707)

Ładowanie fotografii...
cm cm
Hot dog (75555707)
Autor: lenkaserbina

Wizualizacje

W domu nie chodzi tylko o funkcjonalność. Estetyka mieszkalnych wnętrz jest tak samo istotna, co ich funkcjonalny charakter - stąd nie można sobie odmawiać przyjemności ich dekoracji w ponadczasowym stylu. Obrazy na płótnie, które mamy przyjemność zaprezentować, bezbłędnie dopełnią aranżację pomieszczania, nadając swoistą estetykę.

Obraz cechuje się z jednej strony unikalną estetyką, a z drugiej jej uniwersalnością. Bez względu na to, czy pragnie się go wstawić do wnętrza minimalistycznego lub klasycznego - będzie prezentować się nienagannie.

To niezmiernie pieczołowicie wykonane dzieło. Nie bez znaczenia jest też najwyższej klasy płótno, którego użyto w tym dziele. W ofercie naszego sklepu mamy propozycje wykonane na dwóch typach płótna - canvas exclusice oraz canvas basic. Taki gustowny obraz to również fenomenalny pomysł na pomysłowy prezent. Przyjemne dla oka barwy oraz doborowy motyw spowodują, że każdy, nawet w największym stopniu przeciętny wystrój pokoju ożywi się oraz stanie się atrakcyjny.

To oferta dla estetów, którzy uwielbiają rzeczy piękne, lecz również prawidłowo wykonane. Ten płócienny obraz z całą pewnością będzie ozdabiał wnętrze mieszkalne przez długi czas w porywającym stanie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł