oliwa z oliwek (71845082) #71845082

Obraz na płótnie oliwa z oliwek (71845082)

Ładowanie fotografii...
cm cm
oliwa z oliwek (71845082)
Autor: J_ka

Wizualizacje

W domu nie chodzi jedynie o ergonomiczność. Otaczanie się ładnymi rzeczami jest nie mniej ważne - dlatego warto poświęcić trochę czasu na upiększenie mieszkania. Obrazy na płótnie, które mamy przyjemność przedstawić, znakomicie dopełnią aranżację pomieszczania, nadając swoistą stylistykę.

Z jednej strony fenomenalny, a z drugiej - uniwersalny. Bajecznie wpisze się zarówno w nowoczesne, jak i nieco bardziej klasyczne aranże mieszkalne.

To niezwykle dokładnie wykonane dzieło. Całość na oszałamiającej jakości płótnie będzie tworzyć nietuzinkową dekorację wnętrza przez wiele lat. Oferta zezwala na wybór spośród dwóch typów płótna - canvas basic i canvas exclusive. Ten obraz na płótnie oliwa z oliwek (71845082) to dekoracja w trafionym guście, dlatego może być imponującym pomysłem na trafiony upominek. Zarówno interesująca kolorystyka obrazu, jak i miła tematyka sprawiają, iż każde wnętrze mieszkalne w którym się znajdzie będzie od razu bardziej interesujące.

Rekomendujemy wszystkim osobom, ceniącym sobie zarówno jakość, jak i stylistykę wykonania. Mamy tutaj do czynienie z obrazem, który nawet po wielu latach będzie prezentował się tak samo zjawiskowo.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł