loftowy poster (71802369) #71802369

Obraz na płótnie loftowy poster (71802369)

Ładowanie fotografii...
cm cm
loftowy poster (71802369)
Autor: laralova

Wizualizacje

W domu nie chodzi tylko o ergonomiczność. Stylistyka wnętrz jest tak samo istotna, co ich funkcjonalny charakter - stąd nie wolno sobie odmawiać radości ich aranżacji w ponadczasowym stylu. Obrazy na płótnie, które mamy przyjemność zaprezentować, znakomicie uzupełnią aranżację pomieszczania, nadając swoistą stylistykę.

Tego typu obraz to naprawdę nowoczesna dekoracja. Świetnie wpisze się zarówno w nowoczesne, jak oraz nieco bardziej klasyczne aranże mieszkalne.

Na szczególną uwagę zasługuje jego dokładne wykonanie. Nie bez wpływu jest także wysokiej klasy płótno, którego użyto w tym dziele. W ofercie mamy propozycje wykonane na dwóch rodzajach płótna - canvas exclusice oraz canvas basic. Taki gustowny obraz to też fenomenalny pomysł na pomysłowy upominek. Zarówno interesująca kolorystyka obrazu, jak i miła tematyka powodują, iż każde wnętrze w którym się odnajdzie będzie od razu bardziej interesujące.

Polecamy wszystkim kupującym, ceniącym sobie zarówno jakość, jak i estetykę wykonania. Mamy tu do czynienie z obrazem, który nawet po kilku latach będzie prezentował się tak samo pierwszorzędnie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł