pieczywo do wydruku (70349227) #70349227

Obraz na płótnie pieczywo do wydruku (70349227)

Ładowanie fotografii...
cm cm
pieczywo do wydruku (70349227)
Autor: anna42f

Wizualizacje

Dom to nie tylko miejsce funkcjonalne. Otaczanie się dekoracyjnymi rzeczami jest nie mniej ważne - dlatego należałoby poświęcić odrobinę czasu na ozdobienie mieszkania. Demonstrowany obraz na płótnie pieczywo do wydruku (70349227) będzie stanowić doskonałe uzupełnienie pomieszczenia, w którym pragniemy stworzyć unikalny charakter.

Jego piękno tkwi w tym, że jest zarazem nadzwyczajny oraz uniwersalny) - taki obraz to dekoracja na miarę nowoczesności. Można go z powodzeniem użyć w pokojach w stylu modern, jak oraz tradycyjnym.

To nadzwyczaj dokładnie wykonane dzieło. Całość na oszałamiającej jakości płótnie będzie tworzyć nietuzinkową dekorację wnętrza przez wiele lat. W ofercie mamy obrazy wykonane na dwóch typach płótna - canvas exclusice i canvas basic. Ten obraz na płótnie pieczywo do wydruku (70349227) to dekoracja w trafionym guście, dlatego może być idealnym pomysłem na trafiony podarek. Zarówno pociągająca kolorystyka obrazu, jak oraz przyjemna tematyka sprawiają, że każde wnętrze w jakim się znajdzie będzie od razu znacznie bardziej interesujące.

To propozycja dla estetów, którzy ubóstwiają rzeczy piękne, lecz też przyzwoicie wykonane. Mamy tutaj do czynienie z obrazem, który nawet po wielu latach będzie prezentował się tak samo zjawiskowo.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł