poster do wydruku na ścianę (67359935) #67359935

Obraz na płótnie poster do wydruku na ścianę (67359935)

Ładowanie fotografii...
cm cm
poster do wydruku na ścianę (67359935)
Autor: lynea

Wizualizacje

Dom to nie wyłącznie miejsce funkcjonalne. Estetyka wnętrz mieszkalnych jest tak samo istotna, co ich funkcjonalny charakter - stąd nie można sobie odmawiać radości ich dekoracji w ponadczasowym stylu. W tym miejscu mamy przyjemność zaprezentować obraz na płótnie poster do wydruku na ścianę (67359935), dzięki któremu każde pomieszczenie ma okazję nabrać niebywałego charakteru.

Obraz czaruje z jednej strony nadzwyczajną stylistyką, a z drugiej jej uniwersalnością. Cudownie wpisze się zarówno w nowoczesne, jak i trochę bardziej klasyczne aranże mieszkalne.

To nadzwyczaj pieczołowicie wykonane dzieło. Użyto tutaj płótna najwyższego gatunku, co stanowi gwarancję jego jakości. W ofercie naszego sklepu mamy obrazy wykonane na dwóch rodzajach płótna - canvas exclusice oraz canvas basic. Ten obraz na płótnie poster do wydruku na ścianę (67359935) to dekoracja w dobrym guście, dlatego może być wspaniałym pomysłem na trafiony upominek. Ma nadzwyczaj rozkoszną dla oka kolorystykę oraz wyszukaną tematykę, to naturalnie dzięki czemu nie ma takiego wystroju, którego by nie ożywił.

To propozycja dla estetów, którzy ubóstwiają rzeczy piękne, lecz też odpowiednio wykonane. Ten płócienny obraz z całą pewnością będzie ozdabiał wnętrze przez długi czas w perfekcyjnym stanie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł