dżem truskawkowy (65366719) #65366719

Obraz na płótnie dżem truskawkowy (65366719)

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
dżem truskawkowy (65366719)
Autor: macrovector

Wizualizacje

Wnętrze domu to nie jedynie miejsce funkcjonalne. Stylistyka wnętrz jest tak samo ważna, co ich funkcjonalny charakter - stąd nie wolno sobie odmawiać radości ich aranżacji w ponadczasowym stylu. Obrazy na płótnie, które mamy przyjemność przedstawić, znakomicie uzupełnią aranżację pomieszczania, nadając reprezentatywną estetykę.

Tego typu obraz to prawdziwie nowoczesna dekoracja. Można go z powodzeniem użyć w pokojach w stylu modern, jak oraz tradycyjnym.

Na uwagę zasługuje jego dokładne wykonanie. Całość na zachwycającej jakości płótnie będzie tworzyć niezwykłą ozdobę wnętrza przez wiele lat. W ofercie naszego sklepu mamy propozycje wykonane na dwóch typach płótna - canvas exclusice i canvas basic. Taki elegancki obraz to także nadzwyczajny pomysł na elegancki upominek. Przyjemne dla oka barwy oraz wyszukany motyw spowodują, że każdy, nawet w najwyższym stopniu stereotypowy wystrój pokoju ożywi się oraz stanie się atrakcyjny.

W głównej mierze polecamy to dzieło wszystkim wielbicielom walorów estetycznych, na równi z funkcjonalnością. Ten płócienny obraz z całą pewnością będzie ozdabiał wnętrze przez długi czas w zdumiewającym stanie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł