kofeina w stylu retro (47495162) #47495162

Obraz na płótnie kofeina w stylu retro (47495162)

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
kofeina w stylu retro (47495162)
Autor: Iveta Angelova

Wizualizacje

Funkcjonalność domu jest ważna, jednak nie chodzi tylko o nią. Otaczanie się ładnymi rzeczami jest nie mniej ważne - dlatego należałoby poświęcić odrobinę czasu na ozdobienie domu. W tym miejscu mamy przyjemność zaprezentować obraz na płótnie kofeina w stylu retro (47495162), naturalnie dzięki któremu każde pomieszczenie musi nabrać niebywałego charakteru.

Obraz zachwyca z jednej strony szczególną estetyką, a z drugiej jej uniwersalnością. Bez względu na to, czy chce się go wstawić do wnętrza minimalistycznego czy klasycznego - będzie prezentować się doskonale.

To nadzwyczaj dokładnie wykonane dzieło. Użyto tu płótna wysokiego gatunku, co zapewnia gwarancję jego jakości. Oferta pozwala na wybór spośród dwóch typów płótna - canvas basic i canvas exclusive. Taki gustowny obraz to również nadzwyczajny pomysł na elegancki upominek. Miłe dla oka odcienie oraz doborowy motyw spowodują, że każdy, nawet w największym stopniu przeciętny wystrój pokoju ożywi się i stanie się atrakcyjny.

Rekomendujemy wszystkim osobom, ceniącym sobie zarówno jakość, jak oraz estetykę wykonania. Mamy tutaj do czynienie z obrazem, który nawet po wielu latach będzie prezentował się tak samo zjawiskowo.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł