- 10 % NA WSZYSTKO! Kod rabatowy WRZESIEN2020 ważny jeszcze

Grunge marble stone vector grey blue texture #232933727

Obraz na płótnie Grunge marble stone vector grey blue texture

Ładowanie fotografii...
cm cm
Grunge marble stone vector grey blue texture
Autor: saicle

Wizualizacje

Wnętrze mieszkania to nie tylko miejsce funkcjonalne. Stylistyka wnętrz mieszkalnych jest tak samo ważna, co ich praktyczny charakter - stąd nie wolno sobie odmawiać radości ich dekoracji w ponadczasowym stylu. W tym miejscu mamy przyjemność przedstawić obraz na płótnie Grunge marble stone vector grey blue texture, dzięki któremu każde pomieszczenie może nabrać niebywałego charakteru.

Obraz cechuje się z jednej strony nadzwyczajną stylistyką, a z drugiej jej uniwersalnością. Rewelacyjnie wpisze się zarówno w nowoczesne, jak oraz nieco bardziej klasyczne aranże mieszkalne.

Warto docenić jego wykonanie, w którym dostrzega się troskę o każdy detal. Nie bez wpływu jest także wysokiej klasy płótno, którego użyto w tej sztuce. Oferta zezwala na wybór spośród dwóch typów płótna - canvas basic oraz canvas exclusive. Taki elegancki obraz to również nieprzeciętny pomysł na pomysłowy podarek. Zarówno atrakcyjna kolorystyka obrazu, jak oraz trafiona tematyka sprawiają, iż każde wnętrze w jakim się znajdzie będzie od razu bardziej interesujące.

Polecamy wszystkim osobom, ceniącym sobie zarówno jakość, jak i stylistykę wykonania. Ten płócienny obraz z całą pewnością będzie ozdabiał wnętrze przez długi czas w zdumiewającym stanie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł