Watercolor floral pattern #153422181

Obraz na płótnie Watercolor floral pattern

Ładowanie fotografii...
cm cm
Watercolor floral pattern
Autor: moleskostudio

Wizualizacje

Funkcjonalność mieszkania jest istotna, jednak nie zawsze jest ona najważniejsza. Wartości estetyczne lokalu mieszkalnego mają nie mniejsze przesłanie - stąd nie powinno się ozdób zostawiać przypadkowi. Obrazy na płótnie, które mamy przyjemność przedstawić, idealnie dopełnią aranżację pomieszczania, nadając swoistą stylistykę.

Obraz cechuje się z jednej strony unikalną estetyką, a z drugiej jej uniwersalnością. Bez względu na to, czy pragnie się go wstawić do wnętrza minimalistycznego czy klasycznego - będzie prezentować się świetnie.

Na uwagę zasługuje jego pieczołowite wykonanie. Użyto tutaj płótna najwyższego gatunku, co stanowi gwarancję jego jakości. W ofercie naszego sklepu mamy propozycje wykonane na dwóch typach płótna - canvas exclusice i canvas basic. Ten obraz na płótnie Watercolor floral pattern to dekoracja w dobrym guście, dlatego może być idealnym pomysłem na trafiony upominek. Miłe dla oka odcienie oraz wyszukany motyw sprawią, że każdy, nawet w największym stopniu stereotypowy wystrój pokoju ożywi się i stanie się atrakcyjny.

Polecamy wszystkim kupującym, ceniącym sobie zarówno jakość, jak i stylistykę wykonania. Mamy tutaj do czynienie z obrazem, który nawet po kilku latach będzie prezentował się tak samo zjawiskowo.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł