Pink and Gold Glitter Font #112549313

Obraz na płótnie Pink and Gold Glitter Font

Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
cm cm
Pink and Gold Glitter Font
Autor: Iveta Angelova

Wizualizacje

Dom to nie tylko miejsce funkcjonalne. Estetyka wnętrz jest tak samo ważna, co ich funkcjonalny charakter - stąd nie wolno sobie odmawiać przyjemności ich aranżacji w ponadczasowym stylu. Obrazy na płótnie, które mamy przyjemność przedstawić, znakomicie dopełnią aranżację pomieszczania, nadając reprezentatywną stylistykę.

Obraz czaruje z jednej strony szczególną stylistyką, a z drugiej jej uniwersalnością. Możesz go z powodzeniem użyć w pomieszczeniach w stylu modern, jak i klasycznym.

Na szczególną uwagę zasługuje jego dokładne wykonanie. Użyto tutaj płótna wysokiego gatunku, co zapewnia gwarancję jakości. Oferta zezwala na wybór z dwóch typów płótna - canvas basic oraz canvas exclusive. Ten obraz na płótnie Pink and Gold Glitter Font to ozdoba w dobrym guście, dlatego może być perfekcyjnym pomysłem na trafiony podarek. Ma nadzwyczaj sympatyczną dla oka kolorystykę i wyszukaną tematykę, to właśnie dzięki czemu nie ma takiego wystroju, którego by nie ożywił.

To oferta dla estetów, którzy ubóstwiają rzeczy śliczne, ale też przyzwoicie wykonane. Ten płócienny obraz z całą pewnością będzie zdobił wnętrze mieszkalne przez długi czas w perfekcyjnym stanie.

Wybierz materiał
Rodzaj wydruku:
Podkład:?
Laminat:
Ustal wymiary
Szerokość:
max. cm
Wysokość:
max. cm
?
Dodaj efekty
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekt:
Odbicie:
Obrót:
Cena przed rabatem: 0 zł
Rabat: 0 zł
Cena produktu: 0 zł
W tym koszt zdjęcia: 0 zł
 • 10 lat doświadczenia w druku
  i oprawie fotografii i obrazów
 • Baza ponad 40 milionów
  obrazów
  i zdjęć wysokiej jakości
 • ecoDRUK - najwyższej jakości
  ekologiczna technologia druku
 • Gwarantowane
  bezpieczeństwo zakupów
 • Szybka realizacja i wysyłka
  już od 0 zł